The searchable schedule allows users to find audition times by student name or school.
If you have any questions, please contact Alec Balge.
Audition locations and directions are available here.
Name | School | Instrument / Voice | Date / Location | Audition Time | Ensemble Class Time | Room Number |
---|---|---|---|---|---|---|
Liam A | Waupun Area Junior High School | Alto Saxophone | April 20 - Sun Prairie | 8:00 AM | 8:30 AM - 8:45 AM | 101 |
Genevieve A | Somerset Middle School | Soprano | April 13 - Eau Claire | 2:55 PM | 3:35 PM - 3:50 PM | 509 |
Ali A | Onalaska Middle School | Violin | April 12 - La Crosse | 4:40 PM | 5:00 PM - 5:15 PM | 406 |
Ilise A | Hudson Middle School | Trumpet | April 13 - Eau Claire | 9:05 AM | 9:45 AM - 10:00 AM | 505 |
Carlos A | Neenah Middle School | Cello | April 6 - Appleton | 10:30 AM | 10:50 AM - 11:05 AM | 307 |
Madelyn A | Oakfield Middle School | Alto | April 6 - Appleton | 11:05 AM | 11:45 AM - 12:00 PM | 306 |
Sophia A | Unity Middle School | Alto | April 12 - Wausau | 4:40 PM | 5:00 PM - 5:15 PM | 205 |
Eliza A | Arbor Vitae-Woodruff Elementary School | Alto Saxophone | April 12 - Wausau | 4:50 PM | 5:10 PM - 5:25 PM | 202 |
Landon A | Kromrey Middle School | F Horn | April 20 - Sun Prairie | 3:30 PM | 3:40 PM - 3:55 PM | 104 |
Chase A | Osceola Middle School | Tenor | April 13 - Eau Claire | 11:15 AM | 12:05 PM - 12:20 PM | 511 |
Jovan A | Bruce Guadalupe Community School | Violin | April 13 - Kenosha | 1:20 PM | 2:00 PM - 2:15 PM | 705 |
Rialm A | Saint Croix Falls Middle School | Tenor | April 13 - Eau Claire | 8:40 AM | 8:50 AM - 9:05 AM | 511 |
Ryan A | Eau Claire South Middle School | Percussion | April 13 - Eau Claire | 8:15 AM | 9:00 AM - 9:15 AM | 506 |
Olivia A | Spooner Middle School | Alto | April 13 - Eau Claire | 10:30 AM | 11:00 AM - 11:15 AM | 507 |
Vanessa A | Central Heights Middle School | Alto | April 20 - Sun Prairie | 8:20 AM | 8:40 AM - 8:55 AM | 107 |
Victoria A | John Muir Middle School | Soprano | April 12 - Wausau | 6:05 PM | 6:15 PM - 6:30 PM | 206 |
Victoria A | John Muir Middle School | Flute | April 12 - Wausau | 7:35 PM | 8:05 PM - 8:20 PM | 202 |
Alexis A | New Berlin West Middle School | Cello | April 5 - Dousman | 7:20 PM | 7:40 PM - 7:55 PM | 609 |
Lex A | Freedom Middle School | Percussion | April 6 - Appleton | 8:30 AM | 9:00 AM - 9:15 AM | 305 |
Gabriel A | Platteville Middle School | Trumpet | April 20 - Sun Prairie | 2:35 PM | 2:45 PM - 3:00 PM | 104 |
Gabriel A | Platteville Middle School | Tenor | April 20 - Sun Prairie | 3:30 PM | 3:40 PM - 3:55 PM | 109 |
Mattias A | Shorewood Intermediate School | Violin | April 13 - Kenosha | 11:35 AM | 11:55 AM - 12:10 PM | 705 |
Rowan A | John Muir Middle School | Violin | April 12 - Wausau | 4:40 PM | 5:10 PM - 5:25 PM | 207 |
Madeline A | New Glarus Middle School | Soprano | April 20 - Sun Prairie | 1:40 PM | 1:50 PM - 2:05 PM | 108 |
Kaylee A | Pulaski Community Middle School | Clarinet | April 6 - Appleton | 12:05 PM | 12:25 PM - 12:40 PM | 302 |
Avery B | New Berlin West Middle School | Clarinet | April 5 - Dousman | 4:30 PM | 5:10 PM - 5:25 PM | 602 |
Lauren B | Horace Mann Middle School | Clarinet | April 12 - Wausau | 7:15 PM | 7:45 PM - 8:00 PM | 201 |
Quinn B | New Glarus Middle School | Alto | April 20 - Sun Prairie | 1:40 PM | 1:50 PM - 2:05 PM | 107 |
Olive B | Kromrey Middle School | Soprano | April 20 - Sun Prairie | 3:20 PM | 3:40 PM - 3:55 PM | 108 |
Iliza B | Ellsworth Middle School | Soprano | April 13 - Eau Claire | 1:50 PM | 2:30 PM - 2:45 PM | 509 |
Ava B | Mary Lou Mahone Middle School | Soprano | April 13 - Kenosha | 10:50 AM | 11:00 AM - 11:15 AM | 703 |
Riley B | Richland Middle School | Soprano | April 12 - La Crosse | 7:00 PM | 7:20 PM - 7:35 PM | 405 |
Jaylin B | Riverview Middle School | Alto Saxophone | April 13 - Eau Claire | 2:15 PM | 2:35 PM - 2:50 PM | 501 |
Lillian B | Darlington Elementary/Middle School | Alto | April 20 - Sun Prairie | 1:20 PM | 1:50 PM - 2:05 PM | 107 |
Vanessa B | Silver Lake Intermediate School | Flute | April 5 - Dousman | 7:55 PM | 8:25 PM - 8:40 PM | 602 |
Brooklyn B | Menomonie Middle School | Alto | April 13 - Eau Claire | 1:20 PM | 1:50 PM - 2:05 PM | 507 |
Jayden B | DeLong Middle School | Bass | April 13 - Eau Claire | 2:25 PM | 3:25 PM - 3:40 PM | 511 |
Blake B | Pulaski Community Middle School | Trumpet | April 12 - Wausau | 4:50 PM | 5:10 PM - 5:25 PM | 203 |
Carmyn B | Lancaster Middle School | Alto | April 20 - Sun Prairie | 2:05 PM | 3:05 PM - 3:20 PM | 107 |
Gabriel B | OÕKeeffe Middle School | Trombone | April 20 - Sun Prairie | 2:35 PM | 3:35 PM - 3:50 PM | 105 |
Samuel B | OÕKeeffe Middle School | Trombone | April 20 - Sun Prairie | 3:25 PM | 3:35 PM - 3:50 PM | 105 |
Veronica B | Classical School | Viola | April 6 - Appleton | 1:10 PM | 1:40 PM - 1:55 PM | 307 |
Madeline B | Odyssey-Magellan Charter School | Bass Clarinet | April 6 - Appleton | 9:15 AM | 9:45 AM - 10:00 AM | 301 |
Gavin B | Mount Horeb Middle School | Flute | April 20 - Sun Prairie | 1:30 PM | 1:40 PM - 1:55 PM | 103 |
Aditya B | Glacier Creek Middle School | Flute | April 20 - Sun Prairie | 8:55 AM | 9:45 AM - 10:00 AM | 103 |
Levi B | Menomonie Middle School | Percussion | April 13 - Eau Claire | 2:15 PM | 3:15 PM - 3:30 PM | 506 |
Millie B | Hudson Middle School | Alto | April 13 - Eau Claire | 9:45 AM | 10:05 AM - 10:20 AM | 509 |
Payton B | Darlington Elementary/Middle School | Soprano | April 20 - Sun Prairie | 12:15 PM | 12:45 PM - 1:00 PM | 108 |
Emanuel B | Darlington Elementary/Middle School | Bass | April 20 - Sun Prairie | 1:20 PM | 1:40 PM - 1:55 PM | 109 |
Emanuel B | Darlington Elementary/Middle School | Trombone | April 20 - Sun Prairie | 2:00 PM | 2:20 PM - 2:35 PM | 105 |
Evie B | Marshfield Middle School | Trumpet | April 12 - Wausau | 4:30 PM | 5:10 PM - 5:25 PM | 203 |
Finn B | KTEC | Trumpet | April 13 - Kenosha | 11:10 AM | 11:30 AM - 11:45 AM | 702 |
Hannah B | Cameron Middle School | Alto | April 13 - Eau Claire | 9:15 AM | 9:55 AM - 10:10 AM | 507 |
Maggie B | Benton Family School | Violin | April 5 - Dousman | 5:45 PM | 6:15 PM - 6:30 PM | 608 |
Juliette B | Saint Mary Catholic High School | Soprano | April 6 - Appleton | 1:10 PM | 1:40 PM - 1:55 PM | 306 |
Vienna B | Odyssey-Magellan Charter School | Violin | April 6 - Appleton | 8:30 AM | 8:40 AM - 8:55 AM | 307 |
Sam B | Oregon Middle School | Tuba | April 20 - Sun Prairie | 8:10 AM | 8:40 AM - 8:55 AM | 105 |
Troy B | New Glarus Middle School | Tenor | April 20 - Sun Prairie | 11:25 AM | 11:45 AM - 12:00 PM | 109 |
Amelia B | John Muir Middle School | Viola | April 12 - Wausau | 4:30 PM | 5:10 PM - 5:25 PM | 207 |
Kenneth B | Kromrey Middle School | Tuba | April 20 - Sun Prairie | 9:05 AM | 9:55 AM - 10:10 AM | 105 |
Kenneth B | Kromrey Middle School | String Bass | April 20 - Sun Prairie | 10:30 AM | 10:40 AM - 10:55 AM | 110 |
Emily B | Riverview Middle School | Clarinet | April 13 - Eau Claire | 2:35 PM | 2:45 PM - 3:00 PM | 503 |
Norah B | John Muir Middle School | Soprano | April 20 - Sun Prairie | 3:00 PM | 3:40 PM - 3:55 PM | 108 |
Collin B | Fennimore Middle School | Clarinet | April 12 - La Crosse | 5:45 PM | 6:15 PM - 6:30 PM | 401 |
Eliza B | Kromrey Middle School | Clarinet | April 5 - Dousman | 4:40 PM | 5:10 PM - 5:25 PM | 602 |
Natalie B | Kingsford Middle School | Trumpet | April 6 - Appleton | 11:25 AM | 11:35 AM - 11:50 AM | 304 |
Adam B | Platteville Middle School | Cello | April 20 - Sun Prairie | 9:35 AM | 9:45 AM - 10:00 AM | 110 |
Adam B | Platteville Middle School | Tenor | April 20 - Sun Prairie | 10:40 AM | 10:50 AM - 11:05 AM | 109 |
Annabel B | Muskego Lakes Middle School | Soprano | April 13 - Kenosha | 2:55 PM | 3:05 PM - 3:20 PM | 703 |
Alexus B | Mary Lou Mahone Middle School | Viola | April 13 - Kenosha | 8:30 AM | 8:40 AM - 8:55 AM | 704 |
Kathrine B | Greenville Middle School | Trumpet | April 6 - Appleton | 8:00 AM | 8:40 AM - 8:55 AM | 304 |
Brooklyn B | Wild Rose Middle School | Alto | April 6 - Appleton | 11:15 AM | 11:45 AM - 12:00 PM | 306 |
Evelyn B | Kromrey Middle School | Violin | April 20 - Sun Prairie | 8:10 AM | 8:40 AM - 8:55 AM | 111 |
Hailey B | Chequamegon Middle School | Percussion | April 12 - Wausau | 5:25 PM | 6:25 PM - 6:40 PM | 204 |
Hunter B | Rice Lake Middle School | Trumpet | April 13 - Eau Claire | 9:25 AM | 9:45 AM - 10:00 AM | 505 |
An B | Madison Country Day Middle School | Trombone | April 5 - Dousman | 5:45 PM | 6:15 PM - 6:30 PM | 604 |
Kaylee B | Luck Middle School | Oboe | April 13 - Eau Claire | 1:10 PM | 1:40 PM - 1:55 PM | 502 |
Sophia B | Marshall Middle School | Violin | April 20 - Sun Prairie | 1:10 PM | 1:50 PM - 2:05 PM | 111 |
Brianna B | Hudson Middle School | Soprano | April 13 - Eau Claire | 1:50 PM | 2:30 PM - 2:45 PM | 510 |
Annalyn B | Lance Middle School | Bassoon | April 13 - Kenosha | 10:10 AM | 10:40 AM - 10:55 AM | 701 |
Ashton B | Ellsworth Middle School | Tenor | April 13 - Eau Claire | 3:40 PM | 4:40 PM - 4:55 PM | 511 |
Mason B | Westfield Area Middle School | Trumpet | April 20 - Sun Prairie | 1:55 PM | 2:45 PM - 3:00 PM | 104 |
Tyler B | Winneconne Middle School | Bass Clarinet | April 6 - Appleton | 9:25 AM | 9:45 AM - 10:00 AM | 301 |
Antonia B | Hudson Middle School | Soprano | April 13 - Eau Claire | 2:20 PM | 2:30 PM - 2:45 PM | 510 |
Tate B | Mount Horeb Middle School | Tenor | April 20 - Sun Prairie | 2:15 PM | 2:35 PM - 2:50 PM | 109 |
Landon B | Prescott Middle School | Tenor | April 13 - Eau Claire | 9:25 AM | 9:55 AM - 10:10 AM | 511 |
Reese B | North Lakeland School | Alto Saxophone | April 12 - Wausau | 4:30 PM | 5:10 PM - 5:25 PM | 202 |
Kayla B | John Long Middle School | Violin | April 5 - Dousman | 5:00 PM | 5:10 PM - 5:25 PM | 608 |
Kayla B | John Long Middle School | Oboe | April 5 - Dousman | 7:30 PM | 7:40 PM - 7:55 PM | 602 |
Natalie B | Thomas Jefferson Middle School | Clarinet | April 6 - Appleton | 9:15 AM | 10:05 AM - 10:20 AM | 302 |
Alizabeth B | Chetek-Weyerhaeuser Middle School | Alto | April 13 - Eau Claire | 2:20 PM | 2:30 PM - 2:45 PM | 508 |
Sidney B | Madison Country Day Middle School | Viola | April 20 - Sun Prairie | 1:30 PM | 1:50 PM - 2:05 PM | 111 |
Janelle B | Lance Middle School | Clarinet | April 13 - Kenosha | 8:10 AM | 8:40 AM - 8:55 AM | 701 |
LaceyMae B | Sheboygan Falls Middle School | Soprano | April 20 - Sun Prairie | 8:30 AM | 8:40 AM - 8:55 AM | 108 |
Kai B | Bullen Middle School | Trumpet | April 13 - Kenosha | 8:30 AM | 8:40 AM - 8:55 AM | 702 |
Dylan B | DeLong Middle School | String Bass | April 13 - Eau Claire | 11:25 AM | 11:35 AM - 11:50 AM | 512 |
Milo B | Oregon Middle School | Violin | April 20 - Sun Prairie | 2:15 PM | 2:35 PM - 2:50 PM | 111 |
Madeline B | Lancaster Middle School | Percussion | April 20 - Sun Prairie | 3:00 PM | 3:30 PM - 3:45 PM | 106 |
Kayla B | Lancaster Middle School | Cello | April 20 - Sun Prairie | 1:20 PM | 1:30 PM - 1:45 PM | 110 |
Kayla B | Lancaster Middle School | Bass Clarinet | April 20 - Sun Prairie | 2:45 PM | 2:55 PM - 3:10 PM | 102 |
Elizabeth B | Neenah Middle School | Violin | April 6 - Appleton | 9:05 AM | 9:45 AM - 10:00 AM | 307 |
Sophie B | Kromrey Middle School | Clarinet | April 20 - Sun Prairie | 1:20 PM | 1:50 PM - 2:05 PM | 102 |
Citlaly C | Westfield Area Middle School | Trombone | April 20 - Sun Prairie | 9:45 AM | 9:55 AM - 10:10 AM | 105 |
Cristina C | Mary Lou Mahone Middle School | Viola | April 13 - Kenosha | 11:25 AM | 11:35 AM - 11:50 AM | 704 |
Mikko C | Nature Hill Intermediate School | Baritone Saxophone | April 5 - Dousman | 5:35 PM | 6:15 PM - 6:30 PM | 601 |
Mozes C | KTEC | Trombone | April 13 - Kenosha | 11:00 AM | 11:30 AM - 11:45 AM | 702 |
Madrona C | Dimensions of Learning Academy | Violin | April 13 - Kenosha | 8:20 AM | 8:50 AM - 9:05 AM | 705 |
Elsa C | Cumberland Middle School | Alto Saxophone | April 13 - Eau Claire | 3:10 PM | 3:40 PM - 3:55 PM | 501 |
Mae C | Nikolay Middle School | Alto Saxophone | April 5 - Dousman | 8:05 PM | 8:25 PM - 8:40 PM | 601 |
Gabriel C | Onalaska Middle School | Trombone | April 12 - La Crosse | 7:00 PM | 7:50 PM - 8:05 PM | 402 |
Blaise C | Waunakee Community Middle School | Euphonium | April 20 - Sun Prairie | 2:10 PM | 2:20 PM - 2:35 PM | 105 |
Mya C | DC Everest Junior High School | Clarinet | April 12 - Wausau | 7:25 PM | 7:45 PM - 8:00 PM | 201 |
Emma C | Webb Middle School | Alto | April 20 - Sun Prairie | 9:35 AM | 9:45 AM - 10:00 AM | 107 |
Evan C | DeLong Middle School | Tenor | April 13 - Eau Claire | 2:45 PM | 3:25 PM - 3:40 PM | 511 |
Abby C | New Glarus Middle School | Clarinet | April 20 - Sun Prairie | 10:10 AM | 10:50 AM - 11:05 AM | 102 |
Alexis C | Wisconsin Hills Middle School | Violin | April 5 - Dousman | 7:10 PM | 7:40 PM - 7:55 PM | 608 |
Tanisi C | Glacier Creek Middle School | Violin | April 20 - Sun Prairie | 10:00 AM | 10:40 AM - 10:55 AM | 111 |
Fiona C | New Berlin West Middle School | Violin | April 5 - Dousman | 8:15 PM | 8:35 PM - 8:50 PM | 608 |
Audrey C | Wisconsin Hills Middle School | Violin | April 5 - Dousman | 7:20 PM | 7:40 PM - 7:55 PM | 608 |
Audrey C | Odyssey-Magellan Charter School | Violin | April 6 - Appleton | 2:50 PM | 3:30 PM - 3:45 PM | 307 |
Carli C | Pulaski Community Middle School | Trumpet | April 12 - Wausau | 4:40 PM | 5:10 PM - 5:25 PM | 203 |
Kylie C | River Valley Middle School | Soprano | April 20 - Sun Prairie | 2:25 PM | 2:45 PM - 3:00 PM | 108 |
Lily C | DC Everest Junior High School | Clarinet | April 12 - Wausau | 6:40 PM | 7:00 PM - 7:15 PM | 201 |
Amy C | Waupaca Middle School | Flute | April 6 - Appleton | 8:40 AM | 8:50 AM - 9:05 AM | 302 |
Daniel C | Brookfield Academy Middle School | Violin | April 13 - Kenosha | 10:20 AM | 11:00 AM - 11:15 AM | 705 |
Tehya C | Hudson Middle School | Alto | April 13 - Eau Claire | 2:55 PM | 3:35 PM - 3:50 PM | 508 |
Tejokrishna C | Odyssey-Magellan Charter School | Flute | April 6 - Appleton | 8:20 AM | 8:50 AM - 9:05 AM | 302 |
Cullen C | Park View Middle School | Bass | April 5 - Dousman | 7:00 PM | 7:40 PM - 7:55 PM | 607 |
Livia C | Silver Lake Intermediate School | Alto Saxophone | April 5 - Dousman | 5:55 PM | 6:15 PM - 6:30 PM | 601 |
Nora C | Ellsworth Middle School | Soprano | April 13 - Eau Claire | 9:45 AM | 10:05 AM - 10:20 AM | 510 |
Gabby C | Westfield Area Middle School | Euphonium | April 6 - Appleton | 10:10 AM | 10:50 AM - 11:05 AM | 303 |
Hailey C | Thorp Middle School | Euphonium | April 13 - Eau Claire | 9:15 AM | 9:45 AM - 10:00 AM | 504 |
Hailey C | Thorp Middle School | Soprano | April 13 - Eau Claire | 2:20 PM | 2:30 PM - 2:45 PM | 509 |
Jillian C | Lance Middle School | Violin | April 13 - Kenosha | 8:00 AM | 8:50 AM - 9:05 AM | 705 |
Mya C | New Glarus Middle School | Soprano | April 20 - Sun Prairie | 12:25 PM | 12:45 PM - 1:00 PM | 108 |
Alexzandyr C | Wisconsin Hills Middle School | Alto Saxophone | April 5 - Dousman | 5:45 PM | 6:15 PM - 6:30 PM | 601 |
Django C | Hudson Middle School | Euphonium | April 13 - Eau Claire | 9:25 AM | 9:45 AM - 10:00 AM | 504 |
Aliina C | Madison Country Day Middle School | String Bass | April 20 - Sun Prairie | 9:15 AM | 9:45 AM - 10:00 AM | 110 |
Aric C | Silver Lake Intermediate School | Tenor Saxophone | April 5 - Dousman | 4:40 PM | 5:10 PM - 5:25 PM | 601 |
Brent C | Rice Lake Middle School | Tenor Saxophone | April 13 - Eau Claire | 10:10 AM | 10:50 AM - 11:05 AM | 501 |
Sarah C | DeLong Middle School | Clarinet | April 13 - Eau Claire | 11:15 AM | 11:45 AM - 12:00 PM | 503 |
Michael C | Einstein Middle School | Cello | April 6 - Appleton | 1:00 PM | 1:40 PM - 1:55 PM | 307 |
Sidney C | DC Everest Junior High School | Percussion | April 12 - Wausau | 7:55 PM | 8:25 PM - 8:40 PM | 204 |
Olivia C | Holmen Middle School | Trumpet | April 20 - Sun Prairie | 11:35 AM | 11:45 AM - 12:00 PM | 104 |
Madelyn C | Spring Valley Middle School | Alto | April 13 - Eau Claire | 8:10 AM | 8:50 AM - 9:05 AM | 507 |
Madalynn C | Ellsworth Middle School | Soprano | April 13 - Eau Claire | 8:30 AM | 8:50 AM - 9:05 AM | 509 |
Lucas C | Wisconsin Hills Middle School | Trombone | April 5 - Dousman | 5:35 PM | 6:15 PM - 6:30 PM | 604 |
Laylah C | Ellsworth Middle School | Soprano | April 13 - Eau Claire | 10:30 AM | 11:20 AM - 11:35 AM | 509 |
Alice C | Butler Middle School | Soprano | April 5 - Dousman | 5:00 PM | 5:10 PM - 5:25 PM | 606 |
Eli C | Meyer Middle School | Percussion | April 13 - Eau Claire | 11:00 AM | 12:00 PM - 12:15 PM | 506 |
Alessandro C | Whitefish Bay Middle School | Violin | April 13 - Kenosha | 9:15 AM | 9:55 AM - 10:10 AM | 705 |
Avery C | Onalaska Middle School | Percussion | April 12 - La Crosse | 5:00 PM | 5:15 PM - 5:30 PM | 403 |
Alyssa C | Central Heights Middle School | Soprano | April 20 - Sun Prairie | 8:10 AM | 8:40 AM - 8:55 AM | 109 |
Savannah C | Wisconsin Hills Middle School | Soprano | April 5 - Dousman | 4:30 PM | 5:10 PM - 5:25 PM | 606 |
Amanda C | Thomas Jefferson Middle School | Soprano | April 13 - Kenosha | 2:00 PM | 2:10 PM - 2:25 PM | 703 |
Aliana C | Marshall Middle School | Cello | April 20 - Sun Prairie | 11:05 AM | 11:35 AM - 11:50 AM | 110 |
Harper C | Lance Middle School | F Horn | April 13 - Kenosha | 11:20 AM | 11:30 AM - 11:45 AM | 702 |
Charlotte C | Shorewood Intermediate School | Cello | April 5 - Dousman | 4:40 PM | 5:20 PM - 5:35 PM | 609 |
Maya C | New Glarus Middle School | Soprano | April 20 - Sun Prairie | 1:00 PM | 1:50 PM - 2:05 PM | 108 |
Carli C | Clear Lake Junior High School | Clarinet | April 13 - Eau Claire | 9:25 AM | 9:45 AM - 10:00 AM | 503 |
Benjamin C | Patrick Marsh Middle School | Trumpet | April 20 - Sun Prairie | 3:10 PM | 3:40 PM - 3:55 PM | 104 |
Cayleigh C | Fennimore Middle School | Euphonium | April 12 - La Crosse | 5:35 PM | 6:15 PM - 6:30 PM | 402 |
Natalie C | Butler Middle School | Soprano | April 5 - Dousman | 4:40 PM | 5:10 PM - 5:25 PM | 606 |
Leo C | Kromrey Middle School | Alto Saxophone | April 20 - Sun Prairie | 10:30 AM | 10:40 AM - 10:55 AM | 101 |
Eleanor C | Edgerton Middle School | Flute | April 20 - Sun Prairie | 8:10 AM | 8:40 AM - 8:55 AM | 103 |
Zach C | Horace Mann Middle School | Trombone | April 12 - Wausau | 6:50 PM | 7:40 PM - 7:55 PM | 203 |
Charlotte C | New Glarus Middle School | Tenor Saxophone | April 20 - Sun Prairie | 11:05 AM | 11:45 AM - 12:00 PM | 101 |
Neil D | Brookfield Academy Middle School | Trumpet | April 13 - Kenosha | 8:10 AM | 8:40 AM - 8:55 AM | 702 |
LaNai D | Lance Middle School | Flute | April 13 - Kenosha | 10:00 AM | 10:40 AM - 10:55 AM | 701 |
Amelia D | Frederic Middle School | Alto | April 13 - Eau Claire | 3:30 PM | 3:40 PM - 3:55 PM | 507 |
Reagan D | Thomas Jefferson Middle School | Soprano | April 13 - Kenosha | 1:50 PM | 2:10 PM - 2:25 PM | 703 |
Cooper D | Antigo High School | Trombone | April 12 - Wausau | 7:20 PM | 7:40 PM - 7:55 PM | 203 |
Roger D | Wisconsin Hills Middle School | Alto | April 5 - Dousman | 5:25 PM | 6:05 PM - 6:20 PM | 607 |
Varun D | Kromrey Middle School | Percussion | April 20 - Sun Prairie | 11:30 AM | 11:45 AM - 12:00 PM | 106 |
Alexa D | Park View Middle School | Alto | April 5 - Dousman | 5:55 PM | 6:05 PM - 6:20 PM | 607 |
Elena D | Grafton Public Schools | Alto | April 20 - Sun Prairie | 11:15 AM | 11:55 AM - 12:10 PM | 107 |
Alyson D | DC Everest Junior High School | Alto Saxophone | April 12 - Wausau | 5:00 PM | 5:10 PM - 5:25 PM | 202 |
Ethan D | La Crescent Middle School | Cello | April 12 - La Crosse | 5:25 PM | 6:05 PM - 6:20 PM | 406 |
Natelie D | Mary Lou Mahone Middle School | Violin | April 13 - Kenosha | 9:35 AM | 9:55 AM - 10:10 AM | 705 |
Ashlyn D | Mary Lou Mahone Middle School | Flute | April 13 - Kenosha | 10:20 AM | 10:40 AM - 10:55 AM | 701 |
Daphne D | Hudson Middle School | Alto | April 13 - Eau Claire | 3:05 PM | 3:35 PM - 3:50 PM | 508 |
MICHAEL D | Hayward Middle School | Tenor | April 13 - Eau Claire | 1:30 PM | 2:10 PM - 2:25 PM | 511 |
Liliana D | DC Everest Middle School | Percussion | April 12 - Wausau | 7:40 PM | 8:25 PM - 8:40 PM | 204 |
Adalyn D | Holmen Middle School | Soprano | April 12 - La Crosse | 5:00 PM | 5:10 PM - 5:25 PM | 405 |
Haylee D | Glenwood City Middle School | Alto Saxophone | April 13 - Eau Claire | 8:00 AM | 8:40 AM - 8:55 AM | 501 |
Elise D | Kromrey Middle School | Clarinet | April 20 - Sun Prairie | 11:45 AM | 11:55 AM - 12:10 PM | 102 |
Juliette D | Mary Lou Mahone Middle School | Viola | April 13 - Kenosha | 11:05 AM | 11:35 AM - 11:50 AM | 704 |
Evan D | Meyer Middle School | Percussion | April 13 - Eau Claire | 11:30 AM | 12:00 PM - 12:15 PM | 506 |
James D | Amery Middle School | Clarinet | April 13 - Eau Claire | 3:40 PM | 3:50 PM - 4:05 PM | 503 |
Wesley D | John Edwards Middle School | Trumpet | April 6 - Appleton | 11:05 AM | 11:35 AM - 11:50 AM | 304 |
Hannah D | Kingsford Middle School | Flute | April 6 - Appleton | 10:40 AM | 11:20 AM - 11:35 AM | 302 |
Ethan D | West De Pere Middle School | Bass | April 6 - Appleton | 10:20 AM | 10:50 AM - 11:05 AM | 306 |
Samuel D | West De Pere Middle School | Percussion | April 6 - Appleton | 10:15 AM | 10:30 AM - 10:45 AM | 305 |
Jenna D | Savanna Oaks Middle School | Alto | April 20 - Sun Prairie | 2:35 PM | 3:05 PM - 3:20 PM | 107 |
Araceli D | Lancaster Middle School | Alto | April 20 - Sun Prairie | 1:00 PM | 1:50 PM - 2:05 PM | 107 |
Sarah D | Rice Lake Middle School | Clarinet | April 13 - Eau Claire | 1:55 PM | 2:45 PM - 3:00 PM | 503 |
Elise D | Rice Lake Middle School | Flute | April 13 - Eau Claire | 9:15 AM | 9:45 AM - 10:00 AM | 502 |
Natalyn D | Medford Area Middle School | Trombone | April 13 - Eau Claire | 8:10 AM | 8:40 AM - 8:55 AM | 504 |
Owen D | Rice Lake Middle School | Tenor Saxophone | April 13 - Eau Claire | 10:20 AM | 10:50 AM - 11:05 AM | 501 |
Hypatia D | Menomonie Middle School | Alto | April 13 - Eau Claire | 1:30 PM | 1:50 PM - 2:05 PM | 507 |
Katelyn D | Meyer Middle School | Clarinet | April 13 - Eau Claire | 1:30 PM | 1:40 PM - 1:55 PM | 503 |
Eleanor D | Mary Lou Mahone Middle School | Soprano | April 13 - Kenosha | 10:10 AM | 11:00 AM - 11:15 AM | 703 |
Morgan D | Glacier Creek Middle School | String Bass | April 20 - Sun Prairie | 10:10 AM | 10:40 AM - 10:55 AM | 110 |
Lucy D | New Berlin West Middle School | Violin | April 13 - Kenosha | 10:30 AM | 11:00 AM - 11:15 AM | 705 |
Finn d | River Bluff Middle School | Cello | April 20 - Sun Prairie | 8:30 AM | 8:40 AM - 8:55 AM | 110 |
Olivia D | River Valley Middle School | Soprano | April 20 - Sun Prairie | 3:10 PM | 3:40 PM - 3:55 PM | 108 |
Maya D | Oregon Middle School | Soprano | April 20 - Sun Prairie | 12:05 PM | 12:45 PM - 1:00 PM | 108 |
Josephine D | Onalaska Middle School | Alto | April 12 - La Crosse | 5:00 PM | 5:10 PM - 5:25 PM | 404 |
Clare D | Eau Claire South Middle School | Alto Saxophone | April 13 - Eau Claire | 11:15 AM | 11:45 AM - 12:00 PM | 501 |
Kendall D | Meyer Middle School | Flute | April 13 - Eau Claire | 11:15 AM | 11:45 AM - 12:00 PM | 502 |
Sam D | DeLong Middle School | F Horn | April 13 - Eau Claire | 1:10 PM | 1:50 PM - 2:05 PM | 504 |
Vivian D | Wisconsin Hills Middle School | Viola | April 5 - Dousman | 8:05 PM | 8:25 PM - 8:40 PM | 609 |
Wyatt D | DC Everest Junior High School | Trumpet | April 12 - Wausau | 5:45 PM | 6:05 PM - 6:20 PM | 203 |
Anna D | John Muir Middle School | Soprano | April 12 - Wausau | 8:05 PM | 8:35 PM - 8:50 PM | 206 |
Landon E | Pulaski Community Middle School | Trumpet | April 6 - Appleton | 10:55 AM | 11:35 AM - 11:50 AM | 304 |
Ananya E | Brookfield Academy Middle School | Viola | April 5 - Dousman | 5:45 PM | 6:15 PM - 6:30 PM | 609 |
Claire E | Kromrey Middle School | Clarinet | April 6 - Appleton | 11:10 AM | 11:20 AM - 11:35 AM | 302 |
Vinny E | Mary Lou Mahone Middle School | Tenor | April 13 - Kenosha | 9:05 AM | 9:45 AM - 10:00 AM | 703 |
Anders E | New Richmond Middle School | Tenor | April 13 - Eau Claire | 11:45 AM | 12:05 PM - 12:20 PM | 511 |
Samantha E | Mary Lou Mahone Middle School | String Bass | April 13 - Kenosha | 10:40 AM | 10:50 AM - 11:05 AM | 704 |
Amy E | Frederic Middle School | Alto | April 13 - Eau Claire | 10:30 AM | 11:20 AM - 11:35 AM | 508 |
Kaia E | Marshall Middle School | Violin | April 20 - Sun Prairie | 10:10 AM | 10:40 AM - 10:55 AM | 111 |
Kiley E | Dimensions of Learning Academy | Violin | April 13 - Kenosha | 8:10 AM | 8:50 AM - 9:05 AM | 705 |
Aliyah E | Rib Lake Middle School | Soprano | April 12 - Wausau | 7:20 PM | 7:40 PM - 7:55 PM | 206 |
Izzy E | Meyer Middle School | Alto | April 13 - Eau Claire | 2:05 PM | 2:45 PM - 3:00 PM | 507 |
Matthew E | Hudson Middle School | Alto | April 13 - Eau Claire | 9:15 AM | 10:05 AM - 10:20 AM | 508 |
Monroe E | Brookfield Academy Middle School | Violin | April 5 - Dousman | 8:05 PM | 8:35 PM - 8:50 PM | 608 |
Trevor E | Meyer Middle School | Percussion | April 13 - Eau Claire | 11:15 AM | 12:00 PM - 12:15 PM | 506 |
Lauren E | Kromrey Middle School | Flute | April 5 - Dousman | 6:05 PM | 6:15 PM - 6:30 PM | 602 |
Caleb E | John Muir Middle School | Cello | April 12 - Wausau | 6:50 PM | 7:40 PM - 7:55 PM | 207 |
Abram E | Neenah Middle School | Violin | April 6 - Appleton | 8:10 AM | 8:40 AM - 8:55 AM | 307 |
Stella E | Hudson Middle School | Tuba | April 13 - Eau Claire | 9:35 AM | 9:45 AM - 10:00 AM | 504 |
Elijah E | Eau Claire South Middle School | Trumpet | April 13 - Eau Claire | 8:10 AM | 8:40 AM - 8:55 AM | 505 |
Lilly E | Whitehall Memorial Junior High School | Percussion | April 13 - Eau Claire | 1:15 PM | 2:00 PM - 2:15 PM | 506 |
Cruze E | Rice Lake Middle School | Tenor Saxophone | April 13 - Eau Claire | 10:30 AM | 10:50 AM - 11:05 AM | 501 |
Gus F | Oregon Middle School | Tenor Saxophone | April 20 - Sun Prairie | 9:05 AM | 9:35 AM - 9:50 AM | 101 |
Thomas F | Dimensions of Learning Academy | Baritone Saxophone | April 13 - Kenosha | 11:25 AM | 11:35 AM - 11:50 AM | 701 |
Anders F | Nature Hill Intermediate School | Percussion | April 5 - Dousman | 5:45 PM | 5:15 PM - 5:30 PM | 605 |
Clay F | River Valley Middle School | Alto | April 20 - Sun Prairie | 10:10 AM | 11:00 AM - 11:15 AM | 107 |
David F | James Madison Middle School | Tuba | April 6 - Appleton | 11:05 AM | 11:55 AM - 12:10 PM | 303 |
Charlie F | Northstar Middle School | Clarinet | April 13 - Eau Claire | 8:10 AM | 8:40 AM - 8:55 AM | 503 |
Noah F | Patrick Marsh Middle School | Flute | April 20 - Sun Prairie | 8:00 AM | 8:40 AM - 8:55 AM | 103 |
Ava F | Edgerton Middle School | Baritone Saxophone | April 20 - Sun Prairie | 8:20 AM | 8:30 AM - 8:45 AM | 101 |
Lucy F | Ellsworth Middle School | Soprano | April 13 - Eau Claire | 10:30 AM | 11:20 AM - 11:35 AM | 510 |
Nina F | Mary Lou Mahone Middle School | Soprano | April 13 - Kenosha | 10:40 AM | 11:00 AM - 11:15 AM | 703 |
Ellie F | Hudson Middle School | Soprano | April 12 - La Crosse | 4:50 PM | 5:10 PM - 5:25 PM | 405 |
Eleanor F | Longfellow Middle School | Violin | April 5 - Dousman | 6:05 PM | 6:15 PM - 6:30 PM | 608 |
Allie F | Muskego Lakes Middle School | Soprano | April 13 - Kenosha | 1:30 PM | 2:10 PM - 2:25 PM | 703 |
Lana F | Southern Door Middle School | Alto Saxophone | April 6 - Appleton | 10:30 AM | 10:50 AM - 11:05 AM | 301 |
Makenzie F | Prescott Middle School | Alto | April 13 - Eau Claire | 8:00 AM | 8:50 AM - 9:05 AM | 507 |
Reese F | Longfellow Middle School | Viola | April 13 - Kenosha | 8:00 AM | 8:40 AM - 8:55 AM | 704 |
Liam F | Shorewood Intermediate School | Clarinet | April 13 - Kenosha | 9:05 AM | 9:35 AM - 9:50 AM | 701 |
Kenslee F | Richland Middle School | Oboe | April 13 - Eau Claire | 10:30 AM | 10:50 AM - 11:05 AM | 502 |
Avery F | Saint Croix Falls Middle School | Soprano | April 13 - Eau Claire | 9:15 AM | 10:05 AM - 10:20 AM | 509 |
Lauren F | Neenah Middle School | Clarinet | April 6 - Appleton | 9:35 AM | 10:05 AM - 10:20 AM | 302 |
Devin F | Mount Horeb Middle School | Tenor | April 20 - Sun Prairie | 2:05 PM | 2:35 PM - 2:50 PM | 109 |
Lorenz F | Oregon Middle School | Bassoon | April 20 - Sun Prairie | 1:10 PM | 1:40 PM - 1:55 PM | 101 |
Lorenz F | Oregon Middle School | Violin | April 20 - Sun Prairie | 2:50 PM | 3:30 PM - 3:45 PM | 111 |
Samantha F | PJ Jacobs Junior High School | Trumpet | April 13 - Eau Claire | 10:10 AM | 10:50 AM - 11:05 AM | 505 |
Andrew F | Glacier Creek Middle School | Violin | April 20 - Sun Prairie | 10:30 AM | 10:40 AM - 10:55 AM | 111 |
Elsa F | Lake Mills Middle School | Violin | April 5 - Dousman | 4:50 PM | 5:10 PM - 5:25 PM | 608 |
Pierson F | Kromrey Middle School | Euphonium | April 20 - Sun Prairie | 2:55 PM | 3:35 PM - 3:50 PM | 105 |
Madysen F | Chetek-Weyerhaeuser Middle School | Alto | April 13 - Eau Claire | 9:45 AM | 9:55 AM - 10:10 AM | 507 |
Evalyn F | Platteville Middle School | Alto | April 12 - La Crosse | 5:35 PM | 6:25 PM - 6:40 PM | 404 |
Quinn F | Mount Horeb Middle School | Bass | April 20 - Sun Prairie | 3:00 PM | 3:40 PM - 3:55 PM | 109 |
Sophia F | Pulaski Community Middle School | Percussion | April 6 - Appleton | 8:15 AM | 9:00 AM - 9:15 AM | 305 |
Bennett F | Greenville Middle School | Tuba | April 12 - Wausau | 5:00 PM | 5:10 PM - 5:25 PM | 204 |
Kayla F | Pittsville Junior High School | Flute | April 12 - Wausau | 5:35 PM | 5:45 PM - 6:00 PM | 201 |
Layla F | Hudson Middle School | Soprano | April 13 - Eau Claire | 2:55 PM | 3:35 PM - 3:50 PM | 510 |
Evelyn F | Unity Middle School | Baritone Saxophone | April 12 - Wausau | 6:50 PM | 7:10 PM - 7:25 PM | 202 |
Reina F | Cumberland Middle School | Clarinet | April 13 - Eau Claire | 11:35 AM | 11:45 AM - 12:00 PM | 503 |
Aria G | Webb Middle School | F Horn | April 12 - La Crosse | 5:00 PM | 5:10 PM - 5:25 PM | 402 |
Keertika G | Akira Toki Middle School | Violin | April 20 - Sun Prairie | 3:00 PM | 3:30 PM - 3:45 PM | 111 |
Jonathan G | Madison Country Day Middle School | Cello | April 20 - Sun Prairie | 9:25 AM | 9:45 AM - 10:00 AM | 110 |
Penelope G | Horace Mann Middle School | Violin | April 12 - Wausau | 4:50 PM | 5:10 PM - 5:25 PM | 207 |
Jameson G | Osceola Middle School | Clarinet | April 13 - Eau Claire | 3:10 PM | 3:50 PM - 4:05 PM | 503 |
Vivienne G | Wisconsin Hills Middle School | Soprano | April 5 - Dousman | 7:00 PM | 7:40 PM - 7:55 PM | 606 |
Gabby G | Rice Lake Middle School | Bass Clarinet | April 13 - Eau Claire | 1:55 PM | 2:25 PM - 2:40 PM | 502 |
Sophia G | Superior Middle School | Violin | April 13 - Eau Claire | 11:05 AM | 11:35 AM - 11:50 AM | 512 |
Elle G | John Long Middle School | Alto | April 13 - Kenosha | 11:35 AM | 12:05 PM - 12:20 PM | 703 |
Cora G | Prairie View Middle School | Alto | April 20 - Sun Prairie | 9:15 AM | 9:45 AM - 10:00 AM | 107 |
Haylee G | Muskego Lakes Middle School | Alto | April 13 - Kenosha | 11:55 AM | 12:05 PM - 12:20 PM | 703 |
Remington G | Chetek-Weyerhaeuser Middle School | Soprano | April 13 - Eau Claire | 2:10 PM | 2:30 PM - 2:45 PM | 509 |
Adeline G | Osceola Middle School | Soprano | April 13 - Eau Claire | 10:50 AM | 11:20 AM - 11:35 AM | 509 |
Ryan G | Whitefish Bay Middle School | Trombone | April 5 - Dousman | 5:55 PM | 6:15 PM - 6:30 PM | 604 |
Kathryn G | Medford Area Middle School | Soprano | April 12 - Wausau | 4:50 PM | 5:20 PM - 5:35 PM | 206 |
Meta G | John Muir Middle School | Violin | April 12 - Wausau | 5:25 PM | 6:05 PM - 6:20 PM | 207 |
Madeline G | New Berlin West Middle School | Violin | April 13 - Kenosha | 10:40 AM | 11:00 AM - 11:15 AM | 705 |
Simon G | Thomas Jefferson Middle School | Tenor | April 13 - Kenosha | 1:40 PM | 2:10 PM - 2:25 PM | 703 |
Elin G | Onalaska Middle School | Bassoon | April 12 - La Crosse | 5:35 PM | 6:15 PM - 6:30 PM | 401 |
Isaac G | Platteville Middle School | String Bass | April 12 - La Crosse | 5:45 PM | 6:05 PM - 6:20 PM | 406 |
Elaine G | DeLong Middle School | Percussion | April 13 - Eau Claire | 8:00 AM | 9:00 AM - 9:15 AM | 506 |
Paul G | DeLong Middle School | Trumpet | April 13 - Eau Claire | 8:20 AM | 8:40 AM - 8:55 AM | 505 |
Riley G | John Muir Middle School | Percussion | April 12 - Wausau | 6:10 PM | 6:25 PM - 6:40 PM | 204 |
Josephine G | Neenah Middle School | Alto Saxophone | April 6 - Appleton | 11:05 AM | 11:45 AM - 12:00 PM | 301 |
Mia G | Gibraltar Secondary School (Middle School) | Trumpet | April 6 - Appleton | 10:30 AM | 10:40 AM - 10:55 AM | 304 |
Sonya G | Kromrey Middle School | Flute | April 5 - Dousman | 5:45 PM | 6:15 PM - 6:30 PM | 602 |
Arianna G | Mary Lou Mahone Middle School | Violin | April 13 - Kenosha | 9:45 AM | 9:55 AM - 10:10 AM | 705 |
Antonio G | Webb Middle School | Trumpet | April 12 - La Crosse | 7:40 PM | 7:50 PM - 8:05 PM | 402 |
Eva G | Pulaski Community Middle School | Trombone | April 6 - Appleton | 1:20 PM | 1:30 PM - 1:45 PM | 304 |
Eleanor G | Mary Lou Mahone Middle School | Viola | April 13 - Kenosha | 8:20 AM | 8:40 AM - 8:55 AM | 704 |
Justin G | Les Paul Middle School | Trumpet | April 5 - Dousman | 7:00 PM | 7:50 PM - 8:05 PM | 603 |
Sophia G | Ellsworth Middle School | Alto | April 13 - Eau Claire | 1:05 PM | 1:25 PM - 1:40 PM | 508 |
Lana G | Osceola Middle School | Flute | April 13 - Eau Claire | 9:25 AM | 9:45 AM - 10:00 AM | 502 |
Bradie G | Oregon Middle School | Soprano | April 20 - Sun Prairie | 8:20 AM | 8:40 AM - 8:55 AM | 108 |
Grant G | Edison Middle School | Cello | April 6 - Appleton | 9:25 AM | 9:45 AM - 10:00 AM | 307 |
Lillian G | Hudson Middle School | Alto | April 13 - Eau Claire | 9:55 AM | 10:05 AM - 10:20 AM | 508 |
Oliver G | Neenah Middle School | Percussion | April 6 - Appleton | 9:30 AM | 10:30 AM - 10:45 AM | 305 |
Allison G | New Glarus Middle School | Alto | April 20 - Sun Prairie | 1:30 PM | 1:50 PM - 2:05 PM | 107 |
Hayden G | Freedom Middle School | Trumpet | April 6 - Appleton | 10:10 AM | 10:40 AM - 10:55 AM | 304 |
Greta G | New Richmond Middle School | Euphonium | April 13 - Eau Claire | 9:05 AM | 9:45 AM - 10:00 AM | 504 |
Goretti G | Bruce Guadalupe Community School | Cello | April 13 - Kenosha | 12:50 PM | 1:30 PM - 1:45 PM | 704 |
Callie G | Waupaca Middle School | Alto Saxophone | April 6 - Appleton | 10:20 AM | 10:50 AM - 11:05 AM | 301 |
Jennah H | Waupaca Middle School | Clarinet | April 6 - Appleton | 3:05 PM | 3:35 PM - 3:50 PM | 302 |
Addison H | North Lakeland School | Flute | April 12 - Wausau | 7:45 PM | 8:05 PM - 8:20 PM | 202 |
Jonah H | Nature Hill Intermediate School | Trumpet | April 5 - Dousman | 5:55 PM | 6:15 PM - 6:30 PM | 603 |
Kaelyn H | Oregon Middle School | Trombone | April 20 - Sun Prairie | 1:40 PM | 2:20 PM - 2:35 PM | 105 |
Owen H | Spring Valley Middle School | Bass | April 13 - Eau Claire | 8:20 AM | 8:50 AM - 9:05 AM | 511 |
Bennett H | Wisconsin Hills Middle School | Trumpet | April 5 - Dousman | 5:00 PM | 5:10 PM - 5:25 PM | 603 |
Emily H | DeLong Middle School | Percussion | April 20 - Sun Prairie | 11:15 AM | 11:45 AM - 12:00 PM | 106 |
Grace H | Ellsworth Middle School | Flute | April 13 - Eau Claire | 8:10 AM | 8:40 AM - 8:55 AM | 502 |
Grace H | Ellsworth Middle School | Soprano | April 13 - Eau Claire | 9:55 AM | 10:05 AM - 10:20 AM | 510 |
Jaidyn H | Rice Lake Middle School | Clarinet | April 13 - Eau Claire | 2:05 PM | 2:45 PM - 3:00 PM | 503 |
Nathanael H | Kewaskum Middle School | Tuba | April 6 - Appleton | 11:25 AM | 11:55 AM - 12:10 PM | 303 |
Heidi H | Spooner Middle School | Soprano | April 20 - Sun Prairie | 9:05 AM | 9:35 AM - 9:50 AM | 108 |
Lila H | Waupaca Middle School | Percussion | April 6 - Appleton | 8:45 AM | 9:00 AM - 9:15 AM | 305 |
Daniel H | New Richmond Middle School | Trombone | April 13 - Eau Claire | 11:35 AM | 11:45 AM - 12:00 PM | 504 |
Daniel H | New Richmond Middle School | Tenor | April 13 - Eau Claire | 1:20 PM | 2:10 PM - 2:25 PM | 511 |
Ava H | Chequamegon Middle School | Alto | April 12 - Wausau | 4:50 PM | 5:00 PM - 5:15 PM | 205 |
Grace H | Kromrey Middle School | Percussion | April 12 - La Crosse | 4:45 PM | 5:15 PM - 5:30 PM | 403 |
Haden H | Lance Middle School | Trumpet | April 13 - Kenosha | 10:40 AM | 11:30 AM - 11:45 AM | 702 |
Lily H | Ellsworth Middle School | Trumpet | April 13 - Eau Claire | 8:30 AM | 8:40 AM - 8:55 AM | 505 |
Miles H | John Edwards Middle School | Percussion | April 12 - Wausau | 5:40 PM | 6:25 PM - 6:40 PM | 204 |
Victor H | Poynette Middle School | Tenor | April 20 - Sun Prairie | 9:05 AM | 9:45 AM - 10:00 AM | 109 |
Jack H | John Muir Middle School | Percussion | April 12 - Wausau | 8:10 PM | 8:25 PM - 8:40 PM | 204 |
Jason H | Neenah Middle School | Viola | April 6 - Appleton | 3:10 PM | 3:30 PM - 3:45 PM | 307 |
Parker H | Amery Middle School | Tenor | April 13 - Eau Claire | 9:35 AM | 9:55 AM - 10:10 AM | 511 |
Riley H | Pulaski Community Middle School | Flute | April 6 - Appleton | 2:00 PM | 2:30 PM - 2:45 PM | 302 |
Emily H | Longfellow Middle School | Cello | April 13 - Kenosha | 9:35 AM | 9:45 AM - 10:00 AM | 704 |
Clara H | Oakfield Middle School | Soprano | April 6 - Appleton | 8:55 AM | 9:45 AM - 10:00 AM | 306 |
Dannica H | Oakfield Middle School | Soprano | April 6 - Appleton | 10:00 AM | 10:50 AM - 11:05 AM | 306 |
Audriana H | DC Everest Junior High School | Flute | April 12 - Wausau | 5:15 PM | 5:45 PM - 6:00 PM | 201 |
Moe H | Onalaska Middle School | Percussion | April 12 - La Crosse | 6:00 PM | 6:30 PM - 6:45 PM | 403 |
Maximus H | Longfellow Middle School | Cello | April 13 - Kenosha | 10:10 AM | 10:50 AM - 11:05 AM | 704 |
Amelia H | Hudson Middle School | Alto | April 13 - Eau Claire | 2:45 PM | 3:35 PM - 3:50 PM | 508 |
Caleb H | Osceola Middle School | F Horn | April 13 - Eau Claire | 2:05 PM | 2:45 PM - 3:00 PM | 504 |
Maximus H | Green Lake Junior High School | Trombone | April 6 - Appleton | 1:00 PM | 1:30 PM - 1:45 PM | 304 |
Henry H | Mount Horeb Middle School | Cello | April 20 - Sun Prairie | 11:25 AM | 11:35 AM - 11:50 AM | 110 |
Emma H | Elk Mound Middle School | Soprano | April 13 - Eau Claire | 12:35 PM | 1:25 PM - 1:40 PM | 509 |
Joseph H | Pulaski Community Middle School | Euphonium | April 6 - Appleton | 8:00 AM | 8:40 AM - 8:55 AM | 303 |
Cassidy H | Prescott Middle School | Alto | April 13 - Eau Claire | 1:40 PM | 1:50 PM - 2:05 PM | 507 |
Brielle H | Wilson Middle School | Percussion | April 6 - Appleton | 1:15 PM | 1:45 PM - 2:00 PM | 305 |
Jaxson H | New Glarus Middle School | Trumpet | April 20 - Sun Prairie | 10:20 AM | 10:50 AM - 11:05 AM | 104 |
Cole H | Beaver Dam Middle School | Tuba | April 20 - Sun Prairie | 8:00 AM | 8:40 AM - 8:55 AM | 105 |
Oliviarose H | Saint Croix Falls Middle School | Alto | April 13 - Eau Claire | 8:20 AM | 8:50 AM - 9:05 AM | 508 |
Chelsea H | Horace Mann Middle School | Cello | April 12 - Wausau | 7:20 PM | 7:40 PM - 7:55 PM | 207 |
Hector H | Bruce Guadalupe Community School | Violin | April 13 - Kenosha | 1:40 PM | 2:00 PM - 2:15 PM | 705 |
Mariella H | Bruce Guadalupe Community School | Violin | April 13 - Kenosha | 1:30 PM | 2:00 PM - 2:15 PM | 705 |
Alexander H | Kromrey Middle School | Alto Saxophone | April 6 - Appleton | 2:05 PM | 2:25 PM - 2:40 PM | 301 |
Kylie H | John Long Middle School | Alto | April 6 - Appleton | 11:25 AM | 11:45 AM - 12:00 PM | 306 |
Maxine H | Saint Croix Falls Middle School | Soprano | April 13 - Eau Claire | 8:20 AM | 8:50 AM - 9:05 AM | 510 |
Claramae H | Shorewood Intermediate School | Viola | April 13 - Kenosha | 10:00 AM | 10:50 AM - 11:05 AM | 704 |
Leila H | New Berlin West Middle School | Alto | April 20 - Sun Prairie | 2:55 PM | 3:05 PM - 3:20 PM | 107 |
Teya H | Luck Middle School | Trumpet | April 13 - Eau Claire | 10:40 AM | 10:50 AM - 11:05 AM | 505 |
Grayson H | Wisconsin Hills Middle School | Trumpet | April 20 - Sun Prairie | 8:30 AM | 8:40 AM - 8:55 AM | 104 |
Lana H | Onalaska Middle School | Alto | April 12 - La Crosse | 5:45 PM | 6:25 PM - 6:40 PM | 404 |
Kaylee H | Chetek-Weyerhaeuser Middle School | Alto | April 13 - Eau Claire | 9:35 AM | 9:55 AM - 10:10 AM | 507 |
Ben H | Horace Mann Middle School | Percussion | April 12 - Wausau | 7:25 PM | 8:25 PM - 8:40 PM | 204 |
Emma H | Lance Middle School | Alto Saxophone | April 13 - Kenosha | 11:05 AM | 11:35 AM - 11:50 AM | 701 |
Olivia H | John Muir Middle School | Soprano | April 12 - Wausau | 7:00 PM | 7:40 PM - 7:55 PM | 206 |
Kipton H | DeLong Middle School | Trumpet | April 13 - Eau Claire | 1:00 PM | 1:30 PM - 1:45 PM | 505 |
Kasey H | New Richmond Middle School | Flute | April 13 - Eau Claire | 11:05 AM | 11:45 AM - 12:00 PM | 502 |
Lauren H | Cedar Grove-Belgium Middle School | Flute | April 6 - Appleton | 3:15 PM | 3:35 PM - 3:50 PM | 302 |
Noah H | Cedar Grove-Belgium Middle School | Tuba | April 6 - Appleton | 1:40 PM | 1:50 PM - 2:05 PM | 303 |
Andrew H | Marshall Middle School | Cello | April 20 - Sun Prairie | 11:15 AM | 11:35 AM - 11:50 AM | 110 |
Nicholas H | Central Heights Middle School | F Horn | April 20 - Sun Prairie | 9:25 AM | 9:45 AM - 10:00 AM | 104 |
Porter H | Chetek-Weyerhaeuser Middle School | Bass | April 13 - Eau Claire | 10:40 AM | 11:00 AM - 11:15 AM | 511 |
Sophia H | Williams Bay Junior High School | Alto | April 5 - Dousman | 5:35 PM | 6:05 PM - 6:20 PM | 607 |
River H | Prescott Middle School | Tenor | April 13 - Eau Claire | 9:15 AM | 9:55 AM - 10:10 AM | 511 |
Brenden H | Kromrey Middle School | Clarinet | April 20 - Sun Prairie | 11:35 AM | 11:55 AM - 12:10 PM | 102 |
Angela H | Indian Mound Middle School | Violin | April 20 - Sun Prairie | 11:15 AM | 11:45 AM - 12:00 PM | 111 |
Maycee H | Mary Lou Mahone Middle School | Soprano | April 13 - Kenosha | 10:20 AM | 11:00 AM - 11:15 AM | 703 |
Lane H | Whitehall Memorial Junior High School | Trombone | April 12 - La Crosse | 7:20 PM | 7:50 PM - 8:05 PM | 402 |
Milena I | DC Everest Junior High School | Flute | April 12 - Wausau | 5:25 PM | 5:45 PM - 6:00 PM | 201 |
Zya I | Oregon Middle School | Soprano | April 20 - Sun Prairie | 8:10 AM | 8:40 AM - 8:55 AM | 108 |
Boden I | Patrick Marsh Middle School | Trumpet | April 20 - Sun Prairie | 10:30 AM | 10:50 AM - 11:05 AM | 104 |
Hannah J | Eau Claire South Middle School | Tenor Saxophone | April 13 - Eau Claire | 1:55 PM | 2:35 PM - 2:50 PM | 501 |
Violet J | Southern Door Middle School | Tuba | April 6 - Appleton | 10:40 AM | 10:50 AM - 11:05 AM | 303 |
Abigail J | Meyer Middle School | Flute | April 13 - Eau Claire | 1:20 PM | 1:40 PM - 1:55 PM | 502 |
Cecelia J | Kromrey Middle School | Bassoon | April 20 - Sun Prairie | 1:20 PM | 1:40 PM - 1:55 PM | 101 |
Madison J | Bessie Allen Middle School | Clarinet | April 6 - Appleton | 11:55 AM | 12:25 PM - 12:40 PM | 302 |
Rianna J | Glacier Creek Middle School | Alto | April 20 - Sun Prairie | 8:00 AM | 8:40 AM - 8:55 AM | 107 |
Zoey J | Kewaskum Middle School | Alto Saxophone | April 6 - Appleton | 11:25 AM | 11:45 AM - 12:00 PM | 301 |
ALEXANDER J | Hayward Middle School | Tenor | April 13 - Eau Claire | 1:50 PM | 2:10 PM - 2:25 PM | 511 |
Reed J | Jack Young Middle School | Euphonium | April 5 - Dousman | 7:10 PM | 7:30 PM - 7:45 PM | 604 |
Finn J | New Glarus Middle School | Baritone Saxophone | April 20 - Sun Prairie | 11:15 AM | 11:45 AM - 12:00 PM | 101 |
Isla J | Meyer Middle School | Clarinet | April 13 - Eau Claire | 1:20 PM | 1:40 PM - 1:55 PM | 503 |
Liam J | Waunakee Community Middle School | String Bass | April 20 - Sun Prairie | 9:05 AM | 9:45 AM - 10:00 AM | 110 |
Reagan J | DeLong Middle School | Viola | April 12 - La Crosse | 4:30 PM | 5:00 PM - 5:15 PM | 406 |
Adam J | Eau Claire South Middle School | Tenor Saxophone | April 13 - Eau Claire | 1:10 PM | 1:40 PM - 1:55 PM | 501 |
Kylee J | Hudson Middle School | Alto | April 13 - Eau Claire | 9:45 AM | 10:05 AM - 10:20 AM | 508 |
Carson J | Waunakee Community Middle School | Euphonium | April 20 - Sun Prairie | 12:45 PM | 1:15 PM - 1:30 PM | 105 |
Melaney J | Pulaski Community Middle School | Tenor Saxophone | April 6 - Appleton | 9:05 AM | 9:45 AM - 10:00 AM | 301 |
Sophia J | Saint Croix Central Middle School | Alto | April 13 - Eau Claire | 3:20 PM | 3:40 PM - 3:55 PM | 507 |
Quinn J | John Muir Middle School | Trombone | April 12 - Wausau | 7:10 PM | 7:40 PM - 7:55 PM | 203 |
Colton J | Park View Middle School | Bass | April 5 - Dousman | 6:50 PM | 7:40 PM - 7:55 PM | 607 |
Emma J | Kewaskum Middle School | Trumpet | April 6 - Appleton | 11:15 AM | 11:35 AM - 11:50 AM | 304 |
Olivia J | Regis Middle School | Soprano | April 13 - Eau Claire | 10:40 AM | 11:20 AM - 11:35 AM | 509 |
Caroline J | Park View Middle School | Soprano | April 5 - Dousman | 5:55 PM | 6:15 PM - 6:30 PM | 606 |
Jeannette J | Bruce Guadalupe Community School | Violin | April 13 - Kenosha | 1:50 PM | 2:00 PM - 2:15 PM | 705 |
Zane J | Glacier Creek Middle School | Percussion | April 20 - Sun Prairie | 8:45 AM | 9:00 AM - 9:15 AM | 106 |
Caleb J | Greenville Middle School | Alto Saxophone | April 6 - Appleton | 8:10 AM | 8:40 AM - 8:55 AM | 301 |
Hannah J | Cameron Middle School | Alto | April 13 - Eau Claire | 9:25 AM | 9:55 AM - 10:10 AM | 507 |
Hannah J | Cameron Middle School | F Horn | April 13 - Eau Claire | 1:30 PM | 1:50 PM - 2:05 PM | 504 |
Michael J | Madison Country Day Middle School | Viola | April 20 - Sun Prairie | 8:30 AM | 8:40 AM - 8:55 AM | 111 |
Sawyer J | Central Heights Middle School | Trombone | April 20 - Sun Prairie | 3:15 PM | 3:35 PM - 3:50 PM | 105 |
Charles J | Wilson Middle School | Tuba | April 12 - Wausau | 4:20 PM | 5:10 PM - 5:25 PM | 204 |
Jordan J | Lance Middle School | Trombone | April 13 - Kenosha | 10:50 AM | 11:30 AM - 11:45 AM | 702 |
Dillon J | Cameron Middle School | Tenor Saxophone | April 13 - Eau Claire | 3:30 PM | 3:40 PM - 3:55 PM | 501 |
Landon J | Cameron Middle School | Tuba | April 13 - Eau Claire | 2:35 PM | 2:45 PM - 3:00 PM | 504 |
Sophia J | Neenah Middle School | Alto Saxophone | April 6 - Appleton | 8:00 AM | 8:40 AM - 8:55 AM | 301 |
Ryan J | Saint Francis Xavier Middle School | Cello | April 6 - Appleton | 1:30 PM | 1:40 PM - 1:55 PM | 307 |
Etienne J | Pilgrim Park Middle School | Flute | April 5 - Dousman | 5:55 PM | 6:15 PM - 6:30 PM | 602 |
Liliana K | John Long Middle School | Alto | April 13 - Kenosha | 11:25 AM | 12:05 PM - 12:20 PM | 703 |
GAVIN K | Hayward Middle School | Tenor | April 13 - Eau Claire | 11:35 AM | 12:05 PM - 12:20 PM | 511 |
Thea K | Darlington Elementary/Middle School | Alto | April 20 - Sun Prairie | 11:25 AM | 11:55 AM - 12:10 PM | 107 |
Dylan K | River Valley Middle School | Trumpet | April 20 - Sun Prairie | 2:15 PM | 2:45 PM - 3:00 PM | 104 |
Kahlen K | Patrick Marsh Middle School | Flute | April 20 - Sun Prairie | 2:15 PM | 2:55 PM - 3:10 PM | 103 |
Steven K | Chetek-Weyerhaeuser Middle School | Bass | April 13 - Eau Claire | 10:50 AM | 11:00 AM - 11:15 AM | 511 |
Mindy K | Onalaska Middle School | Cello | April 12 - La Crosse | 5:35 PM | 6:05 PM - 6:20 PM | 406 |
Olivia K | Neenah Middle School | Bassoon | April 6 - Appleton | 2:15 PM | 2:25 PM - 2:40 PM | 301 |
Elissa K | DeLong Middle School | Alto Saxophone | April 13 - Eau Claire | 3:00 PM | 3:40 PM - 3:55 PM | 501 |
Jackson K | Rice Lake Middle School | Alto Saxophone | April 13 - Eau Claire | 8:20 AM | 8:40 AM - 8:55 AM | 501 |
Camille K | Amery Middle School | Soprano | April 13 - Eau Claire | 3:05 PM | 3:35 PM - 3:50 PM | 509 |
Micah K | Nature Hill Intermediate School | Trumpet | April 5 - Dousman | 7:30 PM | 7:50 PM - 8:05 PM | 603 |
Steven K | Kettle Moraine Middle School | Clarinet | April 5 - Dousman | 4:50 PM | 5:10 PM - 5:25 PM | 602 |
Lilly K | West De Pere Middle School | Alto | April 6 - Appleton | 10:10 AM | 10:50 AM - 11:05 AM | 306 |
Daenen K | Pulaski Community Middle School | Tuba | April 6 - Appleton | 11:15 AM | 11:55 AM - 12:10 PM | 303 |
Payton K | Platteville Middle School | Soprano | April 12 - La Crosse | 6:50 PM | 7:20 PM - 7:35 PM | 405 |
Jacob K | Central Heights Middle School | Trumpet | April 20 - Sun Prairie | 2:25 PM | 2:45 PM - 3:00 PM | 104 |
Raleigh K | Saint Croix Falls Middle School | Soprano | April 13 - Eau Claire | 8:10 AM | 8:50 AM - 9:05 AM | 510 |
Ashley K | Green Lake Junior High School | Euphonium | April 6 - Appleton | 8:20 AM | 8:40 AM - 8:55 AM | 303 |
David K | Kelly Family School | Alto Saxophone | April 13 - Eau Claire | 9:05 AM | 9:45 AM - 10:00 AM | 501 |
Ethan K | Lance Middle School | Percussion | April 13 - Kenosha | 9:25 AM | 10:10 AM - 10:25 AM | 702 |
Ava K | Starbuck Middle School | Cello | April 13 - Kenosha | 9:15 AM | 9:45 AM - 10:00 AM | 704 |
Maggie K | Horace Mann Middle School | Violin | April 12 - Wausau | 5:55 PM | 6:05 PM - 6:20 PM | 207 |
Katelynn K | Westfield Area Middle School | Soprano | April 20 - Sun Prairie | 10:20 AM | 10:40 AM - 10:55 AM | 108 |
Jihong K | Glacier Creek Middle School | Violin | April 20 - Sun Prairie | 2:05 PM | 2:35 PM - 2:50 PM | 111 |
Alexa K | Hudson Middle School | Soprano | April 13 - Eau Claire | 1:40 PM | 2:30 PM - 2:45 PM | 510 |
Amara K | Rice Lake Middle School | Alto | April 13 - Eau Claire | 3:55 PM | 3:40 PM - 3:55 PM | 507 |
Neriyah K | Hudson Middle School | Alto | April 12 - La Crosse | 4:50 PM | 5:10 PM - 5:25 PM | 404 |
Uriah K | Butler Middle School | Alto | April 5 - Dousman | 4:30 PM | 5:00 PM - 5:15 PM | 607 |
Cambell K | Prescott Middle School | Soprano | April 13 - Eau Claire | 11:00 AM | 11:20 AM - 11:35 AM | 509 |
Cecilia K | Ellsworth Middle School | Alto | April 13 - Eau Claire | 12:35 PM | 1:25 PM - 1:40 PM | 508 |
Carter K | Pulaski Community Middle School | Percussion | April 6 - Appleton | 11:30 AM | 11:45 AM - 12:00 PM | 305 |
Cayden K | Horace Mann Middle School | Trumpet | April 12 - Wausau | 5:35 PM | 6:05 PM - 6:20 PM | 203 |
Chloe K | Saint Croix Falls Middle School | Alto | April 13 - Eau Claire | 8:40 AM | 8:50 AM - 9:05 AM | 508 |
Wyatt K | DC Everest Junior High School | Tuba | April 12 - Wausau | 4:50 PM | 5:10 PM - 5:25 PM | 204 |
Ariana K | Riverview Middle School | Flute | April 6 - Appleton | 1:40 PM | 2:30 PM - 2:45 PM | 302 |
Josephine K | Frederic Middle School | Soprano | April 13 - Eau Claire | 9:25 AM | 10:05 AM - 10:20 AM | 510 |
John K | Muskego Lakes Middle School | Soprano | April 13 - Kenosha | 8:00 AM | 8:40 AM - 8:55 AM | 703 |
Myles K | Pulaski Community Middle School | Euphonium | April 6 - Appleton | 11:45 AM | 11:55 AM - 12:10 PM | 303 |
Olivia K | Elk Mound Middle School | Alto | April 13 - Eau Claire | 2:25 PM | 2:45 PM - 3:00 PM | 507 |
Kayleigh K | Mary Lou Mahone Middle School | Violin | April 13 - Kenosha | 8:40 AM | 8:50 AM - 9:05 AM | 705 |
Abe K | Kromrey Middle School | F Horn | April 5 - Dousman | 7:45 PM | 8:05 PM - 8:20 PM | 604 |
Asel K | Shorewood Intermediate School | Violin | April 13 - Kenosha | 11:15 AM | 11:55 AM - 12:10 PM | 705 |
Brynna K | Hudson Middle School | Soprano | April 13 - Eau Claire | 3:25 PM | 3:35 PM - 3:50 PM | 509 |
Blaze K | Cedar Grove-Belgium Middle School | Trumpet | April 20 - Sun Prairie | 1:00 PM | 1:40 PM - 1:55 PM | 104 |
Kajsa K | Patrick Marsh Middle School | Clarinet | April 20 - Sun Prairie | 9:05 AM | 9:45 AM - 10:00 AM | 102 |
Alexander K | Classical School | Flute | April 6 - Appleton | 8:00 AM | 8:50 AM - 9:05 AM | 302 |
Alicia K | Minocqua J1 School | Flute | April 12 - Wausau | 4:40 PM | 5:00 PM - 5:15 PM | 201 |
Croix K | DC Everest Junior High School | Alto Saxophone | April 12 - Wausau | 5:45 PM | 5:55 PM - 6:10 PM | 202 |
Jacob K | Kromrey Middle School | Alto Saxophone | April 20 - Sun Prairie | 11:35 AM | 11:45 AM - 12:00 PM | 101 |
Kendra K | Medford Area Middle School | Percussion | April 12 - Wausau | 5:55 PM | 6:25 PM - 6:40 PM | 204 |
Khloe K | Lance Middle School | Oboe | April 13 - Kenosha | 8:00 AM | 8:40 AM - 8:55 AM | 701 |
Maren K | Kromrey Middle School | Bass Clarinet | April 20 - Sun Prairie | 2:25 PM | 2:55 PM - 3:10 PM | 102 |
Haylee K | AD Johnston Junior High School | Alto Saxophone | April 13 - Eau Claire | 11:25 AM | 11:45 AM - 12:00 PM | 501 |
Jackson K | DeLong Middle School | Tenor | April 13 - Eau Claire | 8:00 AM | 8:50 AM - 9:05 AM | 511 |
Elia K | Pulaski Community Middle School | Alto Saxophone | April 6 - Appleton | 8:20 AM | 8:40 AM - 8:55 AM | 301 |
Amaris (Vincent) K | Horace Mann Middle School | Flute | April 12 - Wausau | 4:50 PM | 5:00 PM - 5:15 PM | 201 |
Alyah L | Turtle Lake Middle School | Soprano | April 13 - Eau Claire | 2:00 PM | 2:30 PM - 2:45 PM | 509 |
Samuel L | Kromrey Middle School | Alto Saxophone | April 5 - Dousman | 8:15 PM | 8:25 PM - 8:40 PM | 601 |
Jordin L | Chetek-Weyerhaeuser Middle School | Soprano | April 13 - Eau Claire | 8:30 AM | 8:50 AM - 9:05 AM | 510 |
Siena L | Glacier Creek Middle School | Violin | April 20 - Sun Prairie | 12:50 PM | 1:50 PM - 2:05 PM | 111 |
Riley L | Wild Rose Middle School | Tenor | April 6 - Appleton | 9:25 AM | 9:45 AM - 10:00 AM | 306 |
Carter L | Ellsworth Middle School | Tenor | April 13 - Eau Claire | 4:20 PM | 4:40 PM - 4:55 PM | 511 |
Allison L | Waupaca Middle School | Clarinet | April 6 - Appleton | 2:45 PM | 3:35 PM - 3:50 PM | 302 |
Codie L | Rice Lake Middle School | Clarinet | April 13 - Eau Claire | 2:15 PM | 2:45 PM - 3:00 PM | 503 |
Emily L | Eau Claire South Middle School | Cello | April 13 - Eau Claire | 8:30 AM | 8:40 AM - 8:55 AM | 512 |
Fehlen L | Chequamegon Middle School | Soprano | April 12 - Wausau | 5:45 PM | 6:15 PM - 6:30 PM | 206 |
Fehlen L | Chequamegon Middle School | Percussion | April 12 - Wausau | 7:10 PM | 8:25 PM - 8:40 PM | 204 |
Nevaya L | Clear Lake Junior High School | Alto | April 13 - Eau Claire | 10:50 AM | 11:00 AM - 11:15 AM | 507 |
Morgan L | Ellsworth Middle School | Alto | April 13 - Eau Claire | 8:10 AM | 8:50 AM - 9:05 AM | 508 |
Morgan L | Ellsworth Middle School | Clarinet | April 13 - Eau Claire | 9:35 AM | 9:45 AM - 10:00 AM | 503 |
Ellie L | Kromrey Middle School | Oboe | April 20 - Sun Prairie | 2:35 PM | 2:55 PM - 3:10 PM | 103 |
Noah L | Waupaca Middle School | Euphonium | April 6 - Appleton | 8:30 AM | 8:40 AM - 8:55 AM | 303 |
Wyatt L | Kennedy Middle School | Tuba | April 6 - Appleton | 9:25 AM | 9:45 AM - 10:00 AM | 303 |
Jaslyn L | Sheboygan Falls Middle School | Flute | April 20 - Sun Prairie | 11:05 AM | 11:45 AM - 12:00 PM | 103 |
Jaslyn L | Sheboygan Falls Middle School | Soprano | April 20 - Sun Prairie | 12:35 PM | 12:45 PM - 1:00 PM | 108 |
Jaicee L | Lancaster Middle School | Euphonium | April 20 - Sun Prairie | 2:45 PM | 3:35 PM - 3:50 PM | 105 |
Adley L | Southern Door Middle School | Flute | April 6 - Appleton | 10:50 AM | 11:20 AM - 11:35 AM | 302 |
Adelynn L | Richland Middle School | Flute | April 12 - La Crosse | 7:00 PM | 7:40 PM - 7:55 PM | 401 |
Geoffrey L | Mount Horeb Middle School | Euphonium | April 20 - Sun Prairie | 10:50 AM | 11:10 AM - 11:25 AM | 105 |
Geoffrey L | Mount Horeb Middle School | Bass | April 20 - Sun Prairie | 1:55 PM | 2:35 PM - 2:50 PM | 109 |
Hadley L | Chetek-Weyerhaeuser Middle School | Soprano | April 13 - Eau Claire | 12:45 PM | 1:25 PM - 1:40 PM | 510 |
Julianna L | Hayward Middle School | Flute | April 13 - Eau Claire | 8:30 AM | 8:40 AM - 8:55 AM | 502 |
Angela L | DeLong Middle School | Clarinet | April 13 - Eau Claire | 10:30 AM | 10:50 AM - 11:05 AM | 503 |
Doobo L | Pilgrim Park Middle School | Violin | April 13 - Kenosha | 10:10 AM | 11:00 AM - 11:15 AM | 705 |
Jasmine L | Horace Mann Middle School | Violin | April 12 - Wausau | 5:35 PM | 6:05 PM - 6:20 PM | 207 |
Sophia L | Neenah Middle School | Violin | April 6 - Appleton | 9:35 AM | 9:45 AM - 10:00 AM | 307 |
Zoe L | Glacier Creek Middle School | Trumpet | April 20 - Sun Prairie | 8:00 AM | 8:40 AM - 8:55 AM | 104 |
Paige L | Wisconsin Hills Middle School | Alto | April 5 - Dousman | 4:50 PM | 5:00 PM - 5:15 PM | 607 |
Elsie L | DeLong Middle School | Clarinet | April 13 - Eau Claire | 10:10 AM | 10:50 AM - 11:05 AM | 503 |
Hal L | Webb Middle School | Tenor | April 20 - Sun Prairie | 10:30 AM | 10:50 AM - 11:05 AM | 109 |
Hal L | Webb Middle School | Clarinet | April 20 - Sun Prairie | 1:30 PM | 1:50 PM - 2:05 PM | 102 |
Nico L | Platteville Middle School | Tenor | April 20 - Sun Prairie | 3:10 PM | 3:40 PM - 3:55 PM | 109 |
Jack L | DC Everest Junior High School | Alto Saxophone | April 12 - Wausau | 5:35 PM | 5:55 PM - 6:10 PM | 202 |
Kendall L | Saint Mary's Springs Academy Middle School | Soprano | April 6 - Appleton | 1:20 PM | 1:40 PM - 1:55 PM | 306 |
Sawyer L | Waukesha Catholic - Saint Mary Campus | Euphonium | April 5 - Dousman | 7:20 PM | 7:30 PM - 7:45 PM | 604 |
Ellie L | Park View Middle School | Soprano | April 5 - Dousman | 5:45 PM | 6:15 PM - 6:30 PM | 606 |
Jensen L | DeLong Middle School | Trumpet | April 13 - Eau Claire | 1:10 PM | 1:30 PM - 1:45 PM | 505 |
Anna L | Milwaukee Lutheran High School | Clarinet | April 5 - Dousman | 7:20 PM | 7:40 PM - 7:55 PM | 602 |
Ford L | Odyssey-Magellan Charter School | Cello | April 12 - Wausau | 6:40 PM | 7:40 PM - 7:55 PM | 207 |
Andrew L | Savanna Oaks Middle School | Percussion | April 20 - Sun Prairie | 1:00 PM | 2:00 PM - 2:15 PM | 106 |
Stella L | Savanna Oaks Middle School | Alto | April 20 - Sun Prairie | 10:50 AM | 11:00 AM - 11:15 AM | 107 |
Oliver L | Les Paul Middle School | Tuba | April 5 - Dousman | 4:30 PM | 5:10 PM - 5:25 PM | 604 |
Channing L | Shell Lake Middle School | Alto | April 13 - Eau Claire | 11:35 AM | 11:55 AM - 12:10 PM | 507 |
CC L | Elk Mound Middle School | Soprano | April 13 - Eau Claire | 1:40 PM | 2:30 PM - 2:45 PM | 509 |
Quinn L | Elk Mound Middle School | Alto | April 13 - Eau Claire | 2:35 PM | 2:45 PM - 3:00 PM | 507 |
Lauren L | Wisconsin Hills Middle School | Soprano | April 5 - Dousman | 7:30 PM | 7:40 PM - 7:55 PM | 606 |
Isaac L | Glen Hills Middle School | Tenor Saxophone | April 5 - Dousman | 4:30 PM | 5:10 PM - 5:25 PM | 601 |
Aria L | Neenah Middle School | Violin | April 6 - Appleton | 8:00 AM | 8:40 AM - 8:55 AM | 307 |
Lorna L | Alma Junior High School | Oboe | April 13 - Eau Claire | 10:10 AM | 10:50 AM - 11:05 AM | 502 |
Koda L | Superior Middle School | Violin | April 13 - Eau Claire | 10:55 AM | 11:35 AM - 11:50 AM | 512 |
Deven L | Whitehall Memorial Junior High School | Trumpet | April 13 - Eau Claire | 1:45 PM | 2:15 PM - 2:30 PM | 505 |
Connor L | Nature Hill Intermediate School | Alto Saxophone | April 5 - Dousman | 6:05 PM | 6:15 PM - 6:30 PM | 601 |
Emmeline L | DeLong Middle School | Soprano | April 13 - Eau Claire | 3:15 PM | 3:35 PM - 3:50 PM | 509 |
Cosette L | Oregon Middle School | Bass Clarinet | April 20 - Sun Prairie | 2:35 PM | 2:55 PM - 3:10 PM | 102 |
Natalie L | Park View Middle School | Soprano | April 5 - Dousman | 6:05 PM | 6:15 PM - 6:30 PM | 606 |
Micah L | Edgerton Middle School | Trumpet | April 20 - Sun Prairie | 8:10 AM | 8:40 AM - 8:55 AM | 104 |
Blakely L | Ellsworth Middle School | Soprano | April 13 - Eau Claire | 2:45 PM | 3:35 PM - 3:50 PM | 510 |
Henry L | Kewaskum Middle School | Trumpet | April 6 - Appleton | 9:05 AM | 9:45 AM - 10:00 AM | 304 |
Wyatt L | Kewaskum Middle School | Tuba | April 6 - Appleton | 8:10 AM | 8:40 AM - 8:55 AM | 303 |
Luke L | Ellsworth Middle School | Tenor | April 13 - Eau Claire | 3:50 PM | 4:40 PM - 4:55 PM | 511 |
Jonah L | New Glarus Middle School | Trombone | April 20 - Sun Prairie | 1:30 PM | 2:20 PM - 2:35 PM | 105 |
Abigail L | Pulaski Community Middle School | Percussion | April 6 - Appleton | 8:00 AM | 9:00 AM - 9:15 AM | 305 |
Cole L | Pulaski Community Middle School | Tenor | April 6 - Appleton | 9:05 AM | 9:45 AM - 10:00 AM | 306 |
Collin L | Central Heights Middle School | Percussion | April 20 - Sun Prairie | 1:15 PM | 2:00 PM - 2:15 PM | 106 |
Eleanor L | Westby Area Middle School | Alto | April 12 - La Crosse | 4:40 PM | 5:10 PM - 5:25 PM | 404 |
Amelia L | Pulaski Community Middle School | Percussion | April 6 - Appleton | 11:15 AM | 11:45 AM - 12:00 PM | 305 |
Sonny M | Mary Lou Mahone Middle School | Baritone Saxophone | April 13 - Kenosha | 8:30 AM | 8:40 AM - 8:55 AM | 701 |
Peter M | Nikolay Middle School | Trumpet | April 5 - Dousman | 4:40 PM | 5:10 PM - 5:25 PM | 603 |
Clara M | Wisconsin Hills Middle School | Alto | April 5 - Dousman | 4:40 PM | 5:00 PM - 5:15 PM | 607 |
Abigail M | Mary Lou Mahone Middle School | String Bass | April 13 - Kenosha | 10:30 AM | 10:50 AM - 11:05 AM | 704 |
Mollie M | River Valley Public Schools | Trumpet | April 20 - Sun Prairie | 10:40 AM | 10:50 AM - 11:05 AM | 104 |
Mollie M | River Valley Public Schools | Alto | April 20 - Sun Prairie | 11:45 AM | 11:55 AM - 12:10 PM | 107 |
Reagan M | Kettle Moraine Middle School | Tenor Saxophone | April 5 - Dousman | 4:50 PM | 5:10 PM - 5:25 PM | 601 |
Lyra M | Central Heights Middle School | Clarinet | April 20 - Sun Prairie | 8:10 AM | 8:40 AM - 8:55 AM | 102 |
Logan M | Rib Lake Middle School | Tenor | April 12 - Wausau | 5:25 PM | 5:45 PM - 6:00 PM | 205 |
Danica M | Chequamegon Middle School | Clarinet | April 12 - Wausau | 7:35 PM | 7:45 PM - 8:00 PM | 201 |
Holly M | DeLong Middle School | Alto | April 13 - Eau Claire | 11:45 AM | 11:55 AM - 12:10 PM | 507 |
Isabel M | Eau Claire South Middle School | Clarinet | April 13 - Eau Claire | 8:20 AM | 8:40 AM - 8:55 AM | 503 |
Patrick M | River Valley Middle School | Tenor | April 20 - Sun Prairie | 11:05 AM | 11:45 AM - 12:00 PM | 109 |
Katherine M | Prescott Middle School | Alto | April 13 - Eau Claire | 8:30 AM | 8:50 AM - 9:05 AM | 507 |
Linneah M | Mary Lou Mahone Middle School | Violin | April 13 - Kenosha | 8:30 AM | 8:50 AM - 9:05 AM | 705 |
Luke M | Pulaski Community Middle School | Trumpet | April 6 - Appleton | 8:20 AM | 8:40 AM - 8:55 AM | 304 |
Samuel M | Prescott Middle School | Tenor | April 13 - Eau Claire | 10:20 AM | 11:20 AM - 11:35 AM | 509 |
Dania M | New Richmond Middle School | Alto | April 13 - Eau Claire | 9:25 AM | 10:05 AM - 10:20 AM | 508 |
Landon M | New Glarus Middle School | Tuba | April 20 - Sun Prairie | 12:25 PM | 1:15 PM - 1:30 PM | 105 |
Evelyn M | New Glarus Middle School | Trombone | April 20 - Sun Prairie | 9:35 AM | 9:55 AM - 10:10 AM | 105 |
Raahil M | Wisconsin Hills Middle School | Tenor | April 20 - Sun Prairie | 11:15 AM | 11:45 AM - 12:00 PM | 109 |
Rawley M | Whitehall Memorial Junior High School | Trumpet | April 13 - Eau Claire | 2:05 PM | 2:15 PM - 2:30 PM | 505 |
Mason M | Luxemburg-Casco High School | Percussion | April 6 - Appleton | 11:00 AM | 11:45 AM - 12:00 PM | 305 |
Nora M | John Muir Middle School | F Horn | April 12 - Wausau | 4:40 PM | 5:10 PM - 5:25 PM | 204 |
Nora M | John Muir Middle School | Soprano | April 12 - Wausau | 5:55 PM | 6:15 PM - 6:30 PM | 206 |
Kensie M | Ellsworth Middle School | Soprano | April 13 - Eau Claire | 3:15 PM | 3:35 PM - 3:50 PM | 510 |
Hattie M | Meyer Middle School | Trumpet | April 13 - Eau Claire | 11:35 AM | 11:45 AM - 12:00 PM | 505 |
Leila M | All Saints Catholic School | Soprano | April 13 - Kenosha | 8:20 AM | 8:40 AM - 8:55 AM | 703 |
Colin M | Mount Horeb Middle School | Trombone | April 20 - Sun Prairie | 10:40 AM | 11:10 AM - 11:25 AM | 105 |
Colin M | Mount Horeb Middle School | Tenor | April 20 - Sun Prairie | 2:25 PM | 2:35 PM - 2:50 PM | 109 |
Isabella M | Meyer Middle School | Clarinet | April 13 - Eau Claire | 1:10 PM | 1:40 PM - 1:55 PM | 503 |
Lily M | Savanna Oaks Middle School | Soprano | April 20 - Sun Prairie | 10:30 AM | 10:40 AM - 10:55 AM | 108 |
Jamie M | Waupun Area Junior High School | Flute | April 20 - Sun Prairie | 2:45 PM | 2:55 PM - 3:10 PM | 103 |
Jacob M | Beaver Dam Middle School | Trumpet | April 20 - Sun Prairie | 8:20 AM | 8:40 AM - 8:55 AM | 104 |
Arabella M | Kingsford Middle School | Flute | April 6 - Appleton | 10:30 AM | 11:20 AM - 11:35 AM | 302 |
Mitchell M | Classical School | Trumpet | April 6 - Appleton | 8:10 AM | 8:40 AM - 8:55 AM | 304 |
Luke M | Gibraltar Secondary School (Middle School) | Trombone | April 6 - Appleton | 1:55 PM | 2:15 PM - 2:30 PM | 304 |
Patrick M | North Shore Middle School | Alto Saxophone | April 5 - Dousman | 6:50 PM | 7:10 PM - 7:25 PM | 601 |
Preston M | Longfellow Middle School | Violin | April 20 - Sun Prairie | 9:50 AM | 10:40 AM - 10:55 AM | 111 |
Ares M | Carl Traeger Middle School | Tuba | April 6 - Appleton | 9:15 AM | 9:45 AM - 10:00 AM | 303 |
Josie M | Mary Lou Mahone Middle School | Alto | April 13 - Kenosha | 2:35 PM | 3:05 PM - 3:20 PM | 703 |
Larson M | Amery Middle School | Trombone | April 13 - Eau Claire | 11:15 AM | 11:45 AM - 12:00 PM | 504 |
Bradley M | Mary Lou Mahone Middle School | Cello | April 13 - Kenosha | 9:05 AM | 9:45 AM - 10:00 AM | 704 |
Isaac M | Glacial Drumlin Middle School | Viola | April 20 - Sun Prairie | 3:10 PM | 3:30 PM - 3:45 PM | 111 |
Conner M | Chetek-Weyerhaeuser Middle School | Tenor | April 13 - Eau Claire | 2:55 PM | 3:25 PM - 3:40 PM | 511 |
Katelynn M | Onalaska Middle School | Soprano | April 12 - La Crosse | 4:30 PM | 5:10 PM - 5:25 PM | 405 |
Cricket M | Saint Francis Xavier Middle School | Violin | April 20 - Sun Prairie | 8:20 AM | 8:40 AM - 8:55 AM | 111 |
Westley M | Neenah Middle School | Violin | April 6 - Appleton | 9:15 AM | 9:45 AM - 10:00 AM | 307 |
Brigid M | New Glarus Middle School | Soprano | April 20 - Sun Prairie | 1:30 PM | 1:50 PM - 2:05 PM | 108 |
Brynn M | John Long Middle School | Soprano | April 12 - Wausau | 7:10 PM | 7:40 PM - 7:55 PM | 206 |
Mabel M | Saint Francis Xavier Middle School | Violin | April 13 - Kenosha | 9:25 AM | 9:55 AM - 10:10 AM | 705 |
Avery M | Lance Middle School | Soprano | April 13 - Kenosha | 1:20 PM | 2:10 PM - 2:25 PM | 703 |
Alletta M | Glenwood City Middle School | Flute | April 13 - Eau Claire | 8:00 AM | 8:40 AM - 8:55 AM | 502 |
Alea M | Westby Area Middle School | Soprano | April 12 - La Crosse | 5:25 PM | 5:55 PM - 6:10 PM | 405 |
Alexis M | North Shore Middle School | Percussion | April 5 - Dousman | 6:00 PM | 5:15 PM - 5:30 PM | 605 |
Kasen M | Longfellow Middle School | String Bass | April 5 - Dousman | 7:00 PM | 7:40 PM - 7:55 PM | 609 |
Trenton M | River View Middle School | Baritone Saxophone | April 6 - Appleton | 1:20 PM | 1:40 PM - 1:55 PM | 301 |
Kamron M | Shorewood Intermediate School | Cello | April 20 - Sun Prairie | 8:20 AM | 8:40 AM - 8:55 AM | 110 |
Chloe M | Princeton Middle School | Soprano | April 20 - Sun Prairie | 10:10 AM | 10:40 AM - 10:55 AM | 108 |
Sophia M | Dimensions of Learning Academy | Viola | April 13 - Kenosha | 8:10 AM | 8:40 AM - 8:55 AM | 704 |
Anna M | Clear Lake Junior High School | Alto | April 13 - Eau Claire | 10:40 AM | 11:00 AM - 11:15 AM | 507 |
Micah M | Richland Middle School | Tuba | April 12 - La Crosse | 5:45 PM | 6:15 PM - 6:30 PM | 402 |
Molly M | Clear Lake Junior High School | Alto | April 13 - Eau Claire | 10:40 AM | 11:20 AM - 11:35 AM | 508 |
Noah M | Onalaska Middle School | Percussion | April 12 - La Crosse | 5:45 PM | 6:30 PM - 6:45 PM | 403 |
Wilhelmina M | Spring Valley Middle School | Alto | April 13 - Eau Claire | 8:40 AM | 8:50 AM - 9:05 AM | 507 |
Gracie M | Longfellow Middle School | Violin | April 20 - Sun Prairie | 11:25 AM | 11:45 AM - 12:00 PM | 111 |
Erin M | Kewaskum Middle School | Percussion | April 20 - Sun Prairie | 2:45 PM | 3:30 PM - 3:45 PM | 106 |
Symarra M | Medford Area Middle School | Soprano | April 12 - Wausau | 4:30 PM | 5:20 PM - 5:35 PM | 206 |
Anthony M | Oregon Middle School | Violin | April 20 - Sun Prairie | 8:00 AM | 8:40 AM - 8:55 AM | 111 |
Emery M | Onalaska Middle School | F Horn | April 12 - La Crosse | 4:50 PM | 5:10 PM - 5:25 PM | 402 |
Natalie M | Glacier Creek Middle School | Oboe | April 20 - Sun Prairie | 2:05 PM | 2:55 PM - 3:10 PM | 103 |
Niki M | Meyer Middle School | Alto | April 13 - Eau Claire | 11:00 AM | 11:20 AM - 11:35 AM | 508 |
Oriana M | Eau Claire South Middle School | Violin | April 20 - Sun Prairie | 11:05 AM | 11:45 AM - 12:00 PM | 111 |
Wyatt M | Rice Lake Middle School | Tuba | April 13 - Eau Claire | 2:25 PM | 2:45 PM - 3:00 PM | 504 |
Sadie M | New Glarus Middle School | Alto Saxophone | April 20 - Sun Prairie | 11:25 AM | 11:45 AM - 12:00 PM | 101 |
Maci M | Saint Croix Central Middle School | Alto | April 13 - Eau Claire | 10:50 AM | 11:20 AM - 11:35 AM | 508 |
Laurel M | Frederic Middle School | Alto | April 13 - Eau Claire | 3:10 PM | 3:40 PM - 3:55 PM | 507 |
Zachary M | Rice Lake Middle School | Baritone Saxophone | April 13 - Eau Claire | 2:25 PM | 2:35 PM - 2:50 PM | 501 |
Claire M | New Glarus Middle School | Euphonium | April 20 - Sun Prairie | 12:55 PM | 1:15 PM - 1:30 PM | 105 |
Sofia M | Les Paul Middle School | Tenor Saxophone | April 5 - Dousman | 7:00 PM | 7:10 PM - 7:25 PM | 601 |
Addison M | Coleman Middle School | Soprano | April 6 - Appleton | 8:10 AM | 8:40 AM - 8:55 AM | 306 |
Leo M | Mary Lou Mahone Middle School | Percussion | April 13 - Kenosha | 9:10 AM | 10:10 AM - 10:25 AM | 702 |
Skylar M | Sheboygan Falls Middle School | Trombone | April 6 - Appleton | 12:50 PM | 1:30 PM - 1:45 PM | 304 |
Williow M | Wild Rose Middle School | Soprano | April 6 - Appleton | 8:20 AM | 8:40 AM - 8:55 AM | 306 |
Kathryn M | Westfield Area Middle School | Soprano | April 20 - Sun Prairie | 2:35 PM | 2:45 PM - 3:00 PM | 108 |
Katie M | Westfield Area Middle School | Trumpet | April 20 - Sun Prairie | 10:10 AM | 10:50 AM - 11:05 AM | 104 |
Alajah M | Osceola Middle School | Flute | April 13 - Eau Claire | 9:35 AM | 9:45 AM - 10:00 AM | 502 |
Olivia M | Oregon Middle School | Cello | April 20 - Sun Prairie | 10:55 AM | 11:35 AM - 11:50 AM | 110 |
Olivia M | Oregon Middle School | Flute | April 20 - Sun Prairie | 1:20 PM | 1:40 PM - 1:55 PM | 103 |
Simon M | Lodi Middle School | F Horn | April 20 - Sun Prairie | 9:15 AM | 9:45 AM - 10:00 AM | 104 |
Laurent M | KTEC | Alto Saxophone | April 13 - Kenosha | 8:20 AM | 8:40 AM - 8:55 AM | 701 |
Ellianna M | Pulaski Community Middle School | Clarinet | April 6 - Appleton | 11:45 AM | 12:25 PM - 12:40 PM | 302 |
Kalub M | Wild Rose Middle School | Tenor | April 6 - Appleton | 9:15 AM | 9:45 AM - 10:00 AM | 306 |
Kaitlyn M | Oregon Middle School | Violin | April 20 - Sun Prairie | 11:35 AM | 11:45 AM - 12:00 PM | 111 |
Kaitlyn M | Oregon Middle School | Percussion | April 20 - Sun Prairie | 1:30 PM | 2:00 PM - 2:15 PM | 106 |
Sienna M | DeLong Middle School | Alto | April 13 - Eau Claire | 3:00 PM | 3:40 PM - 3:55 PM | 507 |
Caroline M | Longfellow Middle School | Violin | April 5 - Dousman | 5:35 PM | 6:15 PM - 6:30 PM | 608 |
John M | Waukesha Catholic - Saint Mary Campus | Percussion | April 20 - Sun Prairie | 9:45 AM | 10:30 AM - 10:45 AM | 106 |
Zoe M | Wild Rose Middle School | Soprano | April 6 - Appleton | 2:25 PM | 2:45 PM - 3:00 PM | 306 |
Dylan M | Central Heights Middle School | Euphonium | April 20 - Sun Prairie | 1:05 PM | 1:15 PM - 1:30 PM | 105 |
Liliana M | Cumberland Middle School | Alto | April 13 - Eau Claire | 8:20 AM | 8:50 AM - 9:05 AM | 507 |
Zoey M | Onalaska Middle School | Percussion | April 12 - La Crosse | 6:15 PM | 6:30 PM - 6:45 PM | 403 |
Steven M | Waukesha Catholic - Saint Mary Campus | Alto Saxophone | April 20 - Sun Prairie | 8:55 AM | 9:35 AM - 9:50 AM | 101 |
Noah N | Prairie Farm Middle School | Trombone | April 13 - Eau Claire | 10:10 AM | 10:50 AM - 11:05 AM | 504 |
Lily N | Mary Lou Mahone Middle School | Alto | April 13 - Kenosha | 10:30 AM | 11:00 AM - 11:15 AM | 703 |
Benjamin N | Chetek-Weyerhaeuser Middle School | Soprano | April 13 - Eau Claire | 1:15 PM | 1:25 PM - 1:40 PM | 510 |
Chloe N | Lance Middle School | Alto Saxophone | April 13 - Kenosha | 10:55 AM | 11:35 AM - 11:50 AM | 701 |
Katja N | Gibraltar Secondary School (Middle School) | Clarinet | April 6 - Appleton | 11:00 AM | 11:20 AM - 11:35 AM | 302 |
Keaton N | New Glarus Middle School | Bass | April 20 - Sun Prairie | 1:30 PM | 1:40 PM - 1:55 PM | 109 |
Zoe N | New Glarus Middle School | Trumpet | April 20 - Sun Prairie | 2:05 PM | 2:45 PM - 3:00 PM | 104 |
Daisy N | La Farge Middle School | Euphonium | April 12 - La Crosse | 4:40 PM | 5:10 PM - 5:25 PM | 402 |
Zenon N | Velma Hamilton Middle School | String Bass | April 20 - Sun Prairie | 8:10 AM | 8:40 AM - 8:55 AM | 110 |
Bryce N | Longfellow Middle School | Cello | April 13 - Kenosha | 9:25 AM | 9:45 AM - 10:00 AM | 704 |
Mason N | Nikolay Middle School | Trumpet | April 5 - Dousman | 7:10 PM | 7:50 PM - 8:05 PM | 603 |
Freya N | Hudson Middle School | Soprano | April 13 - Eau Claire | 10:40 AM | 11:20 AM - 11:35 AM | 510 |
Noah N | Shorewood Intermediate School | Cello | April 5 - Dousman | 7:10 PM | 7:40 PM - 7:55 PM | 609 |
Dominick N | Denmark Middle School | Trombone | April 6 - Appleton | 1:45 PM | 2:15 PM - 2:30 PM | 304 |
Brooklynn N | Nature Hill Intermediate School | Tuba | April 5 - Dousman | 4:40 PM | 5:10 PM - 5:25 PM | 604 |
Julia N | Pulaski Community Middle School | Alto Saxophone | April 6 - Appleton | 8:30 AM | 8:40 AM - 8:55 AM | 301 |
Peter N | John Long Middle School | Tenor | April 5 - Dousman | 7:30 PM | 7:40 PM - 7:55 PM | 607 |
Robin N | North Middle School | Soprano | April 5 - Dousman | 7:20 PM | 7:40 PM - 7:55 PM | 606 |
Robin N | North Middle School | Flute | April 5 - Dousman | 8:15 PM | 8:25 PM - 8:40 PM | 602 |
Addison N | New Glarus Middle School | Soprano | April 20 - Sun Prairie | 1:10 PM | 1:50 PM - 2:05 PM | 108 |
Kaleigha N | New Richmond Middle School | Alto | April 13 - Eau Claire | 2:15 PM | 2:45 PM - 3:00 PM | 507 |
Liam N | Oregon Middle School | String Bass | April 20 - Sun Prairie | 8:00 AM | 8:40 AM - 8:55 AM | 110 |
Eduardo N | Edison Middle School | Clarinet | April 6 - Appleton | 9:55 AM | 10:05 AM - 10:20 AM | 302 |
Daniel O | Clear Lake Junior High School | Trumpet | April 13 - Eau Claire | 10:20 AM | 10:50 AM - 11:05 AM | 505 |
Eleanor O | West De Pere Middle School | Soprano | April 6 - Appleton | 9:35 AM | 9:45 AM - 10:00 AM | 306 |
Euan O | Forest Park Middle School | Tenor Saxophone | April 5 - Dousman | 6:40 PM | 7:10 PM - 7:25 PM | 601 |
Conan O | Stevens Point Area School District | Violin | April 6 - Appleton | 2:15 PM | 2:25 PM - 2:40 PM | 307 |
Miles O | Good Shepherd Lutheran School | Soprano | April 5 - Dousman | 7:10 PM | 7:40 PM - 7:55 PM | 606 |
Lily O | Patrick Marsh Middle School | Bassoon | April 20 - Sun Prairie | 1:30 PM | 1:40 PM - 1:55 PM | 101 |
Dylan O | Prescott Middle School | Tenor | April 13 - Eau Claire | 9:05 AM | 9:55 AM - 10:10 AM | 511 |
Sophia O | Riverview Middle School | Soprano | April 6 - Appleton | 2:35 PM | 2:45 PM - 3:00 PM | 306 |
Ethan O | New Richmond Middle School | Tenor | April 13 - Eau Claire | 8:30 AM | 8:50 AM - 9:05 AM | 511 |
Ethan O | New Richmond Middle School | Percussion | April 13 - Eau Claire | 10:15 AM | 10:30 AM - 10:45 AM | 506 |
Graham O | Leonardo da Vinci School for Gifted Learners | Cello | April 20 - Sun Prairie | 1:10 PM | 1:30 PM - 1:45 PM | 110 |
Olivia O | Chetek-Weyerhaeuser Middle School | Soprano | April 13 - Eau Claire | 12:35 PM | 1:25 PM - 1:40 PM | 510 |
Emma O | Pulaski Community Middle School | Oboe | April 20 - Sun Prairie | 1:00 PM | 1:40 PM - 1:55 PM | 103 |
Kendra O | Neenah Middle School | Viola | April 6 - Appleton | 10:40 AM | 10:50 AM - 11:05 AM | 307 |
Ian O | Holmen Middle School | Euphonium | April 12 - La Crosse | 4:30 PM | 5:10 PM - 5:25 PM | 402 |
Julia O | Glacier Creek Middle School | Trombone | April 20 - Sun Prairie | 8:30 AM | 8:40 AM - 8:55 AM | 105 |
Kylee O | Thomas Jefferson Middle School | Soprano | April 13 - Kenosha | 11:15 AM | 12:05 PM - 12:20 PM | 703 |
Nora O | Onalaska Middle School | Soprano | April 12 - La Crosse | 4:40 PM | 5:10 PM - 5:25 PM | 405 |
Sydney O | Webb Middle School | Alto | April 20 - Sun Prairie | 10:20 AM | 11:00 AM - 11:15 AM | 107 |
Ruth O | Glacier Creek Middle School | Bass Clarinet | April 20 - Sun Prairie | 11:15 AM | 11:55 AM - 12:10 PM | 102 |
Samuel O | KTEC | Percussion | April 13 - Kenosha | 9:55 AM | 10:10 AM - 10:25 AM | 702 |
Lexi O | Gilman High School | Flute | April 20 - Sun Prairie | 10:10 AM | 10:50 AM - 11:05 AM | 103 |
Brie O | Central Heights Middle School | Soprano | April 20 - Sun Prairie | 8:00 AM | 8:40 AM - 8:55 AM | 108 |
Amelia O | Menomonie Middle School | Bass Clarinet | April 12 - Wausau | 7:55 PM | 8:15 PM - 8:30 PM | 203 |
Blake O | Gibraltar Secondary School (Middle School) | Trombone | April 6 - Appleton | 2:05 PM | 2:15 PM - 2:30 PM | 304 |
Ava P | Glenwood City Middle School | Clarinet | April 13 - Eau Claire | 8:30 AM | 8:40 AM - 8:55 AM | 503 |
Thomas P | Palenik Family School | Viola | April 6 - Appleton | 3:00 PM | 3:30 PM - 3:45 PM | 307 |
Gabriela N P | Dimensions of Learning Academy | Flute | April 13 - Kenosha | 10:30 AM | 10:40 AM - 10:55 AM | 701 |
Claire P | Kewaskum Middle School | Flute | April 6 - Appleton | 2:20 PM | 2:30 PM - 2:45 PM | 302 |
Aaditya P | Wisconsin Hills Middle School | Percussion | April 6 - Appleton | 1:00 PM | 1:45 PM - 2:00 PM | 305 |
Bria P | Whitehall Memorial Junior High School | Clarinet | April 13 - Eau Claire | 3:30 PM | 3:50 PM - 4:05 PM | 503 |
Calvin P | Eau Claire South Middle School | Alto Saxophone | April 13 - Eau Claire | 9:25 AM | 9:45 AM - 10:00 AM | 501 |
Heppy P | Hudson Middle School | Soprano | April 13 - Eau Claire | 2:00 PM | 2:30 PM - 2:45 PM | 510 |
Poorv P | Onalaska Middle School | Tenor Saxophone | April 12 - La Crosse | 4:50 PM | 5:10 PM - 5:25 PM | 401 |
Addison P | Muskego Lakes Middle School | Alto | April 13 - Kenosha | 11:45 AM | 12:05 PM - 12:20 PM | 703 |
Kailee P | Ellsworth Middle School | Alto | April 13 - Eau Claire | 12:55 PM | 1:25 PM - 1:40 PM | 508 |
Todd P | Northstar Middle School | Violin | April 13 - Eau Claire | 9:05 AM | 9:45 AM - 10:00 AM | 512 |
Brady P | Lance Middle School | String Bass | April 13 - Kenosha | 10:20 AM | 10:50 AM - 11:05 AM | 704 |
Lily P | Edgerton Middle School | Flute | April 20 - Sun Prairie | 8:20 AM | 8:40 AM - 8:55 AM | 103 |
Zoey P | Butler Middle School | Soprano | April 5 - Dousman | 4:50 PM | 5:10 PM - 5:25 PM | 606 |
Emmaline P | Ellsworth Middle School | Soprano | April 13 - Eau Claire | 11:00 AM | 11:20 AM - 11:35 AM | 510 |
Tianmu P | Madison Country Day Middle School | Violin | April 20 - Sun Prairie | 10:20 AM | 10:40 AM - 10:55 AM | 111 |
Elise P | Riverside Middle School | Percussion | April 5 - Dousman | 5:30 PM | 5:15 PM - 5:30 PM | 605 |
Zoey P | OÕKeeffe Middle School | Violin | April 20 - Sun Prairie | 9:15 AM | 9:35 AM - 9:50 AM | 111 |
Maye P | Ellsworth Middle School | Alto | April 13 - Eau Claire | 1:15 PM | 1:25 PM - 1:40 PM | 508 |
Miles P | Ellsworth Middle School | Tenor | April 13 - Eau Claire | 4:10 PM | 4:40 PM - 4:55 PM | 511 |
Claira P | Marshall Middle School | Viola | April 20 - Sun Prairie | 1:40 PM | 1:50 PM - 2:05 PM | 111 |
Cora P | Ellsworth Middle School | Alto | April 13 - Eau Claire | 12:45 PM | 1:25 PM - 1:40 PM | 508 |
Emma P | Mount Horeb Middle School | Trumpet | April 20 - Sun Prairie | 1:30 PM | 1:40 PM - 1:55 PM | 104 |
Emma P | Mount Horeb Middle School | Alto | April 20 - Sun Prairie | 2:45 PM | 3:05 PM - 3:20 PM | 107 |
Evander P | Whitehall Memorial Junior High School | Trombone | April 12 - La Crosse | 7:10 PM | 7:50 PM - 8:05 PM | 402 |
Leo P | Platteville Middle School | String Bass | April 20 - Sun Prairie | 10:20 AM | 10:40 AM - 10:55 AM | 110 |
Maxwell P | Platteville Middle School | Clarinet | April 20 - Sun Prairie | 9:35 AM | 9:45 AM - 10:00 AM | 102 |
Molly P | Hudson Middle School | Trombone | April 13 - Eau Claire | 10:40 AM | 10:50 AM - 11:05 AM | 504 |
Chelsea P | Chequamegon Middle School | Flute | April 12 - Wausau | 4:30 PM | 5:00 PM - 5:15 PM | 201 |
Chelsea P | Chequamegon Middle School | Soprano | April 12 - Wausau | 5:35 PM | 6:15 PM - 6:30 PM | 206 |
Hannah P | Eau Claire South Middle School | Percussion | April 20 - Sun Prairie | 10:45 AM | 11:45 AM - 12:00 PM | 106 |
Nathan P | Edgerton Middle School | Trumpet | April 20 - Sun Prairie | 1:20 PM | 1:40 PM - 1:55 PM | 104 |
Matthew P | Ellsworth Middle School | Tenor | April 13 - Eau Claire | 4:00 PM | 4:40 PM - 4:55 PM | 511 |
Livea P | John Muir Middle School | Soprano | April 12 - Wausau | 4:30 PM | 5:00 PM - 5:15 PM | 205 |
Lorenzo P | Central Heights Middle School | F Horn | April 20 - Sun Prairie | 11:05 AM | 11:45 AM - 12:00 PM | 104 |
William P | Onalaska Middle School | Tenor Saxophone | April 12 - La Crosse | 5:00 PM | 5:10 PM - 5:25 PM | 401 |
Lyla P | Glacier Creek Middle School | Violin | April 5 - Dousman | 8:25 PM | 8:35 PM - 8:50 PM | 608 |
Marisa P | Southern Door Middle School | Trumpet | April 6 - Appleton | 9:35 AM | 9:45 AM - 10:00 AM | 304 |
Sierra P | Mount Horeb Middle School | Soprano | April 20 - Sun Prairie | 8:20 AM | 8:40 AM - 8:55 AM | 109 |
Sierra P | Mount Horeb Middle School | Clarinet | April 20 - Sun Prairie | 10:40 AM | 10:50 AM - 11:05 AM | 102 |
Dominic P | Horace Mann Middle School | Oboe | April 12 - Wausau | 7:00 PM | 7:10 PM - 7:25 PM | 202 |
Sophia P | Ellsworth Middle School | Alto Saxophone | April 13 - Eau Claire | 8:10 AM | 8:40 AM - 8:55 AM | 501 |
Sophia P | Ellsworth Middle School | Soprano | April 13 - Eau Claire | 9:35 AM | 10:05 AM - 10:20 AM | 510 |
Ethan P | Meyer Middle School | Percussion | April 13 - Eau Claire | 11:45 AM | 12:00 PM - 12:15 PM | 506 |
Ethan P | John Muir Middle School | Cello | April 12 - Wausau | 7:10 PM | 7:40 PM - 7:55 PM | 207 |
Liam P | DC Everest Junior High School | Baritone Saxophone | April 12 - Wausau | 6:40 PM | 7:10 PM - 7:25 PM | 202 |
Franklin P | Menomonie Middle School | Trombone | April 12 - Wausau | 8:05 PM | 8:15 PM - 8:30 PM | 203 |
Gable P | Hillsboro Middle School | Bass | April 12 - La Crosse | 6:15 PM | 6:25 PM - 6:40 PM | 404 |
Isabel P | Oregon Middle School | Clarinet | April 20 - Sun Prairie | 9:15 AM | 9:45 AM - 10:00 AM | 102 |
Carsten P | Eau Claire South Middle School | Alto Saxophone | April 13 - Eau Claire | 9:15 AM | 9:45 AM - 10:00 AM | 501 |
Jackson P | Chetek-Weyerhaeuser Middle School | Alto | April 13 - Eau Claire | 1:50 PM | 2:30 PM - 2:45 PM | 508 |
Abigail P | Glacier Creek Middle School | Violin | April 20 - Sun Prairie | 9:05 AM | 9:35 AM - 9:50 AM | 111 |
Alyssa P | Westfield Area Middle School | Trombone | April 20 - Sun Prairie | 11:00 AM | 11:10 AM - 11:25 AM | 105 |
Tyler P | Northland Pines Middle School | Tenor | April 12 - Wausau | 5:15 PM | 5:45 PM - 6:00 PM | 205 |
Liam P | Oregon Middle School | Percussion | April 20 - Sun Prairie | 9:30 AM | 10:30 AM - 10:45 AM | 106 |
Leo P | DC Everest Middle School | Trumpet | April 12 - Wausau | 5:00 PM | 5:10 PM - 5:25 PM | 203 |
Makenna P | Northstar Middle School | Clarinet | April 13 - Eau Claire | 8:00 AM | 8:40 AM - 8:55 AM | 503 |
LYLA Q | Hayward Middle School | Soprano | April 13 - Eau Claire | 1:05 PM | 1:25 PM - 1:40 PM | 509 |
Xavier Q | Chetek-Weyerhaeuser Middle School | Alto | April 13 - Eau Claire | 2:00 PM | 2:30 PM - 2:45 PM | 508 |
AJ Q | Saint Francis Xavier Middle School | Tuba | April 6 - Appleton | 1:20 PM | 1:50 PM - 2:05 PM | 303 |
Connor Q | Saint Francis Xavier Middle School | Clarinet | April 6 - Appleton | 3:25 PM | 3:35 PM - 3:50 PM | 302 |
Isaac R | Oregon Middle School | Baritone Saxophone | April 20 - Sun Prairie | 9:25 AM | 9:35 AM - 9:50 AM | 101 |
Yazmin R | Turtle Lake Middle School | Alto | April 13 - Eau Claire | 1:40 PM | 2:30 PM - 2:45 PM | 508 |
Anneliese R | New Glarus Middle School | Oboe | April 20 - Sun Prairie | 10:20 AM | 10:50 AM - 11:05 AM | 103 |
Mya R | Superior Middle School | Violin | April 13 - Eau Claire | 11:15 AM | 11:35 AM - 11:50 AM | 512 |
Lyman R | Rice Lake Middle School | F Horn | April 13 - Eau Claire | 1:40 PM | 1:50 PM - 2:05 PM | 504 |
Maryssa R | Rice Lake Middle School | Percussion | April 13 - Eau Claire | 3:00 PM | 3:15 PM - 3:30 PM | 506 |
Lewis R | Overture Band Programs, Inc Middle School | Clarinet | April 20 - Sun Prairie | 2:15 PM | 2:55 PM - 3:10 PM | 102 |
Serenity R | Ellsworth Middle School | Soprano | April 13 - Eau Claire | 1:15 PM | 1:25 PM - 1:40 PM | 509 |
Rebecca R | East Troy Middle School | Trumpet | April 5 - Dousman | 4:30 PM | 5:10 PM - 5:25 PM | 603 |
Adrian R | Marinette Middle School | Alto Saxophone | April 6 - Appleton | 10:10 AM | 10:50 AM - 11:05 AM | 301 |
Claire R | Indian Mound Middle School | Soprano | April 20 - Sun Prairie | 8:55 AM | 9:35 AM - 9:50 AM | 108 |
Alexis R | Cedar Grove-Belgium Middle School | Alto | April 13 - Kenosha | 2:45 PM | 3:05 PM - 3:20 PM | 703 |
Ilyaas R | Glacier Creek Middle School | Tuba | April 20 - Sun Prairie | 9:15 AM | 9:55 AM - 10:10 AM | 105 |
Liam R | Viroqua Middle School | Violin | April 12 - La Crosse | 4:50 PM | 5:00 PM - 5:15 PM | 406 |
Luke R | Eau Claire South Middle School | Alto Saxophone | April 13 - Eau Claire | 9:35 AM | 9:45 AM - 10:00 AM | 501 |
Keelin R | Eau Claire South Middle School | Alto Saxophone | April 20 - Sun Prairie | 9:50 AM | 10:40 AM - 10:55 AM | 101 |
Gabriel R | Luck Middle School | Trumpet | April 13 - Eau Claire | 11:05 AM | 11:45 AM - 12:00 PM | 505 |
Aleksandra R | Saint Francis Xavier Middle School | Violin | April 6 - Appleton | 8:20 AM | 8:40 AM - 8:55 AM | 307 |
Gretta R | Ellsworth Middle School | Soprano | April 13 - Eau Claire | 8:40 AM | 8:50 AM - 9:05 AM | 509 |
Payton R | Hudson Middle School | Soprano | April 13 - Eau Claire | 10:50 AM | 11:20 AM - 11:35 AM | 510 |
Gavin R | Mount Horeb Middle School | Tuba | April 20 - Sun Prairie | 10:30 AM | 11:10 AM - 11:25 AM | 105 |
Gracie R | New Glarus Middle School | Alto | April 20 - Sun Prairie | 1:10 PM | 1:50 PM - 2:05 PM | 107 |
Jordan R | Chetek-Weyerhaeuser Middle School | Alto | April 13 - Eau Claire | 2:10 PM | 2:30 PM - 2:45 PM | 508 |
Noah R | Nature Hill Intermediate School | Trombone | April 5 - Dousman | 6:05 PM | 6:15 PM - 6:30 PM | 604 |
Frances R | Amery Middle School | Oboe | April 13 - Eau Claire | 10:20 AM | 10:50 AM - 11:05 AM | 502 |
Andersen R | Velma Hamilton Middle School | Soprano | April 20 - Sun Prairie | 11:55 AM | 12:45 PM - 1:00 PM | 108 |
Lizzie R | Oregon Middle School | Soprano | April 20 - Sun Prairie | 9:25 AM | 9:35 AM - 9:50 AM | 108 |
Yhamir R | Oostburg Christian Grade School | Trumpet | April 5 - Dousman | 5:45 PM | 6:15 PM - 6:30 PM | 603 |
John R | Westfield Area Middle School | Tenor | April 20 - Sun Prairie | 10:10 AM | 10:50 AM - 11:05 AM | 109 |
Ann R | DC Everest Middle School | Alto Saxophone | April 12 - Wausau | 4:40 PM | 5:10 PM - 5:25 PM | 202 |
Avery R | Les Paul Middle School | Trumpet | April 5 - Dousman | 6:05 PM | 6:15 PM - 6:30 PM | 603 |
Will R | Gale-Ettrick-Trempealeau Middle School | Trumpet | April 12 - La Crosse | 7:30 PM | 7:50 PM - 8:05 PM | 402 |
Kate R | Nikolay Middle School | Percussion | April 20 - Sun Prairie | 10:00 AM | 10:30 AM - 10:45 AM | 106 |
Lawry R | New Richmond Middle School | Alto | April 13 - Eau Claire | 11:10 AM | 11:20 AM - 11:35 AM | 508 |
Reed R | Waupaca Middle School | Baritone Saxophone | April 6 - Appleton | 1:30 PM | 1:40 PM - 1:55 PM | 301 |
Andrea R | Whitehall Memorial Junior High School | Flute | April 12 - La Crosse | 7:20 PM | 7:40 PM - 7:55 PM | 401 |
Peyton R | Waupaca Middle School | Flute | April 6 - Appleton | 2:55 PM | 3:35 PM - 3:50 PM | 302 |
Emilia R | New Richmond Middle School | Violin | April 13 - Eau Claire | 9:15 AM | 9:45 AM - 10:00 AM | 512 |
Ziva R | Whitehall Memorial Junior High School | Flute | April 13 - Eau Claire | 2:15 PM | 2:25 PM - 2:40 PM | 502 |
Aksel R | Waunakee Community Middle School | Alto Saxophone | April 20 - Sun Prairie | 2:15 PM | 2:35 PM - 2:50 PM | 101 |
Owen R | Kromrey Middle School | Alto Saxophone | April 13 - Kenosha | 9:50 AM | 10:40 AM - 10:55 AM | 701 |
Warren R | Hudson Middle School | Trumpet | April 13 - Eau Claire | 9:15 AM | 9:45 AM - 10:00 AM | 505 |
Matthew R | Hudson Middle School | F Horn | April 13 - Eau Claire | 1:20 PM | 1:50 PM - 2:05 PM | 504 |
Nathan R | Hudson Middle School | Cello | April 13 - Eau Claire | 8:20 AM | 8:40 AM - 8:55 AM | 512 |
Avery R | Bloomer Middle School | Clarinet | April 13 - Eau Claire | 1:00 PM | 1:40 PM - 1:55 PM | 503 |
Emma R | Pulaski Community Middle School | Trombone | April 20 - Sun Prairie | 10:10 AM | 11:10 AM - 11:25 AM | 105 |
Nadezhda R | Longfellow Middle School | Viola | April 5 - Dousman | 5:55 PM | 6:15 PM - 6:30 PM | 609 |
Lola R | Sherman Middle School | Violin | April 5 - Dousman | 4:30 PM | 5:10 PM - 5:25 PM | 608 |
Logan R | Neenah Middle School | Baritone Saxophone | April 6 - Appleton | 1:10 PM | 1:40 PM - 1:55 PM | 301 |
Josephine R | Thomas Jefferson Middle School | Soprano | April 13 - Kenosha | 8:10 AM | 8:40 AM - 8:55 AM | 703 |
Mason R | John Long Middle School | Tenor | April 5 - Dousman | 7:20 PM | 7:40 PM - 7:55 PM | 607 |
Owen R | Wisconsin Hills Middle School | Cello | April 5 - Dousman | 7:30 PM | 7:40 PM - 7:55 PM | 609 |
Samantha S | Nikolay Middle School | Trumpet | April 5 - Dousman | 7:40 PM | 7:50 PM - 8:05 PM | 603 |
Adelle S | Indian Mound Middle School | Oboe | April 20 - Sun Prairie | 8:30 AM | 8:40 AM - 8:55 AM | 103 |
Mason S | Onalaska Middle School | Tenor | April 12 - La Crosse | 5:45 PM | 5:55 PM - 6:10 PM | 405 |
Josephine S | Mount Horeb Middle School | Alto | April 20 - Sun Prairie | 10:40 AM | 11:00 AM - 11:15 AM | 107 |
Josephine S | Mount Horeb Middle School | Clarinet | April 20 - Sun Prairie | 1:40 PM | 1:50 PM - 2:05 PM | 102 |
Madison S | Crestview Academy | Clarinet | April 13 - Eau Claire | 10:40 AM | 10:50 AM - 11:05 AM | 503 |
Naudia S | Chetek-Weyerhaeuser Middle School | Soprano | April 13 - Eau Claire | 3:05 PM | 3:35 PM - 3:50 PM | 510 |
Isaac S | Waunakee Community Middle School | Tenor Saxophone | April 20 - Sun Prairie | 2:05 PM | 2:35 PM - 2:50 PM | 101 |
Payton S | Savanna Oaks Middle School | Soprano | April 20 - Sun Prairie | 10:00 AM | 10:40 AM - 10:55 AM | 108 |
Faye S | New Richmond Middle School | Alto | April 13 - Eau Claire | 3:25 PM | 3:35 PM - 3:50 PM | 508 |
Abraham S | Riverdale Middle School | Trumpet | April 12 - La Crosse | 5:55 PM | 6:15 PM - 6:30 PM | 402 |
Connor S | North Shore Middle School | Alto Saxophone | April 5 - Dousman | 7:55 PM | 8:25 PM - 8:40 PM | 601 |
Jackson S | Neenah Middle School | Percussion | April 6 - Appleton | 10:00 AM | 10:30 AM - 10:45 AM | 305 |
Nicole S | Webb Middle School | Alto | April 12 - La Crosse | 4:30 PM | 5:10 PM - 5:25 PM | 404 |
Payton S | Osceola Middle School | Trumpet | April 13 - Eau Claire | 1:55 PM | 2:15 PM - 2:30 PM | 505 |
Charles S | John Muir Middle School | Alto Saxophone | April 12 - Wausau | 5:25 PM | 5:55 PM - 6:10 PM | 202 |
Madeline S | Glacier Creek Middle School | Alto Saxophone | April 20 - Sun Prairie | 10:10 AM | 10:40 AM - 10:55 AM | 101 |
Kathryn S | Carl Traeger Middle School | Flute | April 6 - Appleton | 8:30 AM | 8:50 AM - 9:05 AM | 302 |
Presley S | Madison Country Day Middle School | Flute | April 20 - Sun Prairie | 10:00 AM | 10:50 AM - 11:05 AM | 103 |
Paige S | Muskego Lakes Middle School | Alto | April 13 - Kenosha | 9:35 AM | 9:45 AM - 10:00 AM | 703 |
Brett S | Riverview Middle School | Trumpet | April 13 - Eau Claire | 11:25 AM | 11:45 AM - 12:00 PM | 505 |
Natalie S | Horace Mann Middle School | Clarinet | April 12 - Wausau | 6:50 PM | 7:00 PM - 7:15 PM | 201 |
Jacob S | Oregon Middle School | F Horn | April 20 - Sun Prairie | 3:20 PM | 3:40 PM - 3:55 PM | 104 |
Caden S | Silver Lake Intermediate School | Trumpet | April 5 - Dousman | 7:20 PM | 7:50 PM - 8:05 PM | 603 |
Gavin S | Kromrey Middle School | Trombone | April 5 - Dousman | 7:55 PM | 8:05 PM - 8:20 PM | 604 |
Lauren S | North Middle School | String Bass | April 5 - Dousman | 5:10 PM | 5:20 PM - 5:35 PM | 609 |
Lily S | Poynette Middle School | Alto | April 20 - Sun Prairie | 8:30 AM | 8:40 AM - 8:55 AM | 107 |
Max S | DeLong Middle School | Cello | April 13 - Eau Claire | 8:10 AM | 8:40 AM - 8:55 AM | 512 |
Wyatt S | Glacier Creek Middle School | Trumpet | April 20 - Sun Prairie | 8:55 AM | 9:45 AM - 10:00 AM | 104 |
Charles S | Beaver Dam Middle School | Percussion | April 20 - Sun Prairie | 2:30 PM | 3:30 PM - 3:45 PM | 106 |
Bennett S | Muskego Lakes Middle School | Alto | April 13 - Kenosha | 9:25 AM | 9:45 AM - 10:00 AM | 703 |
Eva S | Muskego Lakes Middle School | Soprano | April 13 - Kenosha | 8:30 AM | 8:40 AM - 8:55 AM | 703 |
Chase S | Winneconne Middle School | Clarinet | April 6 - Appleton | 11:35 AM | 12:25 PM - 12:40 PM | 302 |
Elizabeth S | Spooner Middle School | Alto | April 13 - Eau Claire | 10:20 AM | 11:00 AM - 11:15 AM | 507 |
Elizabeth S | Spooner Middle School | Percussion | April 13 - Eau Claire | 1:45 PM | 2:00 PM - 2:15 PM | 506 |
Nikolas S | Oregon Middle School | Trombone | April 20 - Sun Prairie | 8:20 AM | 8:40 AM - 8:55 AM | 105 |
Rayna S | Cameron Middle School | Alto | April 13 - Eau Claire | 8:00 AM | 8:50 AM - 9:05 AM | 508 |
Rayna S | Cameron Middle School | Clarinet | April 13 - Eau Claire | 3:00 PM | 3:50 PM - 4:05 PM | 503 |
Thomas S | Savanna Oaks Middle School | Alto Saxophone | April 20 - Sun Prairie | 9:15 AM | 9:35 AM - 9:50 AM | 101 |
Zoey S | Westfield Area Middle School | Flute | April 20 - Sun Prairie | 10:30 AM | 10:50 AM - 11:05 AM | 103 |
Daniel S | Oregon Middle School | Flute | April 20 - Sun Prairie | 9:05 AM | 9:45 AM - 10:00 AM | 103 |
Lais S | Oostburg Christian Grade School | Tenor Saxophone | April 5 - Dousman | 5:00 PM | 5:10 PM - 5:25 PM | 601 |
Skylar S | Mount Horeb Middle School | Clarinet | April 20 - Sun Prairie | 2:05 PM | 2:55 PM - 3:10 PM | 102 |
Caden S | Webb Middle School | Clarinet | April 20 - Sun Prairie | 11:05 AM | 11:55 AM - 12:10 PM | 102 |
Caden S | Webb Middle School | Tenor | April 20 - Sun Prairie | 1:00 PM | 1:40 PM - 1:55 PM | 109 |
Claire S | Prescott Middle School | Alto Saxophone | April 13 - Eau Claire | 11:05 AM | 11:45 AM - 12:00 PM | 501 |
Skyler S | Eau Claire South Middle School | Percussion | April 13 - Eau Claire | 9:45 AM | 10:30 AM - 10:45 AM | 506 |
Leo S | Madison Country Day Middle School | Viola | April 20 - Sun Prairie | 3:20 PM | 3:30 PM - 3:45 PM | 111 |
Jenna S | Valders Middle School | Flute | April 6 - Appleton | 8:10 AM | 8:50 AM - 9:05 AM | 302 |
Brady S | John Muir Middle School | Trombone | April 12 - Wausau | 7:30 PM | 7:40 PM - 7:55 PM | 203 |
Madalynn S | Hayward Middle School | Alto Saxophone | April 13 - Eau Claire | 3:20 PM | 3:40 PM - 3:55 PM | 501 |
Abby S | Mount Horeb Middle School | Alto | April 20 - Sun Prairie | 2:15 PM | 3:05 PM - 3:20 PM | 107 |
Evelyn S | Scottsberg Family School | Violin | April 6 - Appleton | 2:05 PM | 2:25 PM - 2:40 PM | 307 |
Lydia S | Ellsworth Middle School | Alto | April 13 - Eau Claire | 9:35 AM | 10:05 AM - 10:20 AM | 509 |
Alex S | Onalaska Middle School | Tenor | April 12 - La Crosse | 5:35 PM | 5:55 PM - 6:10 PM | 405 |
Zoey S | John Muir Middle School | Violin | April 12 - Wausau | 5:45 PM | 6:05 PM - 6:20 PM | 207 |
Lena S | Cedar Grove-Belgium Middle School | Soprano | April 6 - Appleton | 1:00 PM | 1:40 PM - 1:55 PM | 306 |
Brynn S | Indian Mound Middle School | Percussion | April 20 - Sun Prairie | 8:15 AM | 9:00 AM - 9:15 AM | 106 |
Brynn S | Indian Mound Middle School | Alto | April 20 - Sun Prairie | 9:25 AM | 9:45 AM - 10:00 AM | 107 |
Ria S | Glacier Creek Middle School | Flute | April 20 - Sun Prairie | 11:35 AM | 11:45 AM - 12:00 PM | 103 |
Cordelia S | Kromrey Middle School | Clarinet | April 20 - Sun Prairie | 1:10 PM | 1:50 PM - 2:05 PM | 102 |
Marcus S | Holmen Middle School | Percussion | April 12 - La Crosse | 4:30 PM | 5:15 PM - 5:30 PM | 403 |
Genevieve S | DeLong Middle School | Viola | April 13 - Eau Claire | 9:35 AM | 9:45 AM - 10:00 AM | 512 |
Fiona S | Odyssey-Magellan Charter School | String Bass | April 6 - Appleton | 1:20 PM | 1:40 PM - 1:55 PM | 307 |
Lanting S | Wisconsin Hills Middle School | Cello | April 5 - Dousman | 4:30 PM | 5:20 PM - 5:35 PM | 609 |
Jacob S | DeLong Middle School | Tenor Saxophone | April 13 - Eau Claire | 10:40 AM | 10:50 AM - 11:05 AM | 501 |
Henry S | Oregon Middle School | Bass Clarinet | April 20 - Sun Prairie | 8:20 AM | 8:40 AM - 8:55 AM | 102 |
EMILLIO S | Hayward Middle School | Tenor | April 13 - Eau Claire | 2:00 PM | 2:10 PM - 2:25 PM | 511 |
Isabel S | Oregon Middle School | Alto Saxophone | April 20 - Sun Prairie | 10:20 AM | 10:40 AM - 10:55 AM | 101 |
Nikola S | Mary Lou Mahone Middle School | Clarinet | April 13 - Kenosha | 9:15 AM | 9:35 AM - 9:50 AM | 701 |
Vivitsha S | Glacier Creek Middle School | Clarinet | April 20 - Sun Prairie | 11:25 AM | 11:55 AM - 12:10 PM | 102 |
Zoey S | Patrick Marsh Middle School | Percussion | April 20 - Sun Prairie | 10:15 AM | 10:30 AM - 10:45 AM | 106 |
Jackson S | Elk Mound Middle School | Tenor | April 13 - Eau Claire | 3:15 PM | 3:25 PM - 3:40 PM | 511 |
Natalie S | Marshall Middle School | Viola | April 20 - Sun Prairie | 1:20 PM | 1:50 PM - 2:05 PM | 111 |
Jovina S | Cumberland Middle School | Trombone | April 13 - Eau Claire | 8:20 AM | 8:40 AM - 8:55 AM | 504 |
Nora S | Menomonie Middle School | Alto | April 6 - Appleton | 2:15 PM | 2:45 PM - 3:00 PM | 306 |
Sydney S | DeLong Middle School | Soprano | April 13 - Eau Claire | 12:45 PM | 1:25 PM - 1:40 PM | 509 |
Louisa S | Wild Rose Middle School | Soprano | April 6 - Appleton | 8:00 AM | 8:40 AM - 8:55 AM | 306 |
Megan S | Neenah Middle School | Violin | April 13 - Kenosha | 10:50 AM | 11:00 AM - 11:15 AM | 705 |
Chad S | Lancaster Middle School | Percussion | April 20 - Sun Prairie | 1:45 PM | 2:00 PM - 2:15 PM | 106 |
Chad S | Lancaster Middle School | Bass | April 20 - Sun Prairie | 3:20 PM | 3:40 PM - 3:55 PM | 109 |
Bentley S | West De Pere Middle School | Bass | April 6 - Appleton | 10:30 AM | 10:50 AM - 11:05 AM | 306 |
Drayden S | DC Everest Junior High School | Trombone | April 12 - Wausau | 7:00 PM | 7:40 PM - 7:55 PM | 203 |
Aidan S | Savanna Oaks Middle School | Clarinet | April 20 - Sun Prairie | 10:30 AM | 10:50 AM - 11:05 AM | 102 |
Jackson S | Pilgrim Park Middle School | Viola | April 5 - Dousman | 6:05 PM | 6:15 PM - 6:30 PM | 609 |
Madilyn S | Kickapoo Area Middle School | Flute | April 12 - La Crosse | 6:05 PM | 6:15 PM - 6:30 PM | 401 |
Nathan S | Beaver Dam Middle School | Percussion | April 20 - Sun Prairie | 8:00 AM | 9:00 AM - 9:15 AM | 106 |
Paige S | Antigo High School | Flute | April 12 - Wausau | 7:55 PM | 8:05 PM - 8:20 PM | 202 |
Sophia S | New Glarus Middle School | Alto | April 20 - Sun Prairie | 11:35 AM | 11:55 AM - 12:10 PM | 107 |
Kaleb S | Patrick Marsh Middle School | Percussion | April 20 - Sun Prairie | 3:15 PM | 3:30 PM - 3:45 PM | 106 |
Sophia S | Mary Lou Mahone Middle School | Cello | April 13 - Kenosha | 1:10 PM | 1:30 PM - 1:45 PM | 704 |
Nora S | Horace Mann Middle School | Cello | April 12 - Wausau | 7:00 PM | 7:40 PM - 7:55 PM | 207 |
Wilson S | Oregon Middle School | Trombone | April 20 - Sun Prairie | 1:50 PM | 2:20 PM - 2:35 PM | 105 |
Neve S | Waunakee Community Middle School | Clarinet | April 20 - Sun Prairie | 8:00 AM | 8:40 AM - 8:55 AM | 102 |
Sarah Joy S | Green Lake Junior High School | F Horn | April 6 - Appleton | 10:20 AM | 10:50 AM - 11:05 AM | 303 |
Sarah Joy S | Green Lake Junior High School | Soprano | April 6 - Appleton | 1:30 PM | 1:40 PM - 1:55 PM | 306 |
Seiler S | Green Lake Junior High School | Clarinet | April 6 - Appleton | 9:45 AM | 10:05 AM - 10:20 AM | 302 |
Aleah S | Eau Claire South Middle School | Cello | April 13 - Eau Claire | 8:00 AM | 8:40 AM - 8:55 AM | 512 |
Lexus S | DeLong Middle School | Soprano | April 13 - Eau Claire | 8:10 AM | 8:50 AM - 9:05 AM | 509 |
Hayden S | Wisconsin Hills Middle School | Violin | April 5 - Dousman | 7:30 PM | 7:40 PM - 7:55 PM | 608 |
Lydia S | DeLong Middle School | Oboe | April 13 - Eau Claire | 10:40 AM | 10:50 AM - 11:05 AM | 502 |
Audrey S | Valders Middle School | Flute | April 6 - Appleton | 1:50 PM | 2:30 PM - 2:45 PM | 302 |
Victor S | Gibraltar Secondary School (Middle School) | Bass Clarinet | April 6 - Appleton | 9:35 AM | 9:45 AM - 10:00 AM | 301 |
Ingrid S | Lake Mills Middle School | Cello | April 5 - Dousman | 4:50 PM | 5:20 PM - 5:35 PM | 609 |
Hailey S | Muskego Lakes Middle School | Soprano | April 20 - Sun Prairie | 3:30 PM | 3:40 PM - 3:55 PM | 108 |
Abigail S | Lincoln Middle School | Viola | April 5 - Dousman | 5:35 PM | 6:15 PM - 6:30 PM | 609 |
JAYLEIYA S | Hayward Middle School | Soprano | April 13 - Eau Claire | 11:10 AM | 11:20 AM - 11:35 AM | 509 |
Atticus S | Lance Middle School | Percussion | April 13 - Kenosha | 9:40 AM | 10:10 AM - 10:25 AM | 702 |
Cyana S | Webb Middle School | Soprano | April 20 - Sun Prairie | 2:15 PM | 2:45 PM - 3:00 PM | 108 |
Daniella S | Kromrey Middle School | Alto Saxophone | April 20 - Sun Prairie | 10:00 AM | 10:40 AM - 10:55 AM | 101 |
Anabel S | John Muir Middle School | Flute | April 12 - Wausau | 7:25 PM | 8:05 PM - 8:20 PM | 202 |
Annabel S | John Muir Middle School | Soprano | April 12 - Wausau | 7:55 PM | 8:35 PM - 8:50 PM | 206 |
Sierra S | Northland Pines Middle School | Soprano | April 12 - Wausau | 4:40 PM | 5:20 PM - 5:35 PM | 206 |
Annika S | Hudson Middle School | Alto | April 13 - Eau Claire | 9:35 AM | 10:05 AM - 10:20 AM | 508 |
Will S | Jack Young Middle School | Trumpet | April 20 - Sun Prairie | 1:10 PM | 1:40 PM - 1:55 PM | 104 |
Ella S | Hudson Middle School | Flute | April 13 - Eau Claire | 9:05 AM | 9:45 AM - 10:00 AM | 502 |
Elizabeth S | DeLong Middle School | Clarinet | April 13 - Eau Claire | 11:25 AM | 11:45 AM - 12:00 PM | 503 |
Iris S | Odyssey-Magellan Charter School | Alto Saxophone | April 6 - Appleton | 1:00 PM | 1:40 PM - 1:55 PM | 301 |
Hannah S | Northstar Middle School | Clarinet | April 13 - Eau Claire | 11:05 AM | 11:45 AM - 12:00 PM | 503 |
Nolan S | New Richmond Middle School | Tenor | April 13 - Eau Claire | 11:55 AM | 12:05 PM - 12:20 PM | 511 |
Amelia S | Lodi Middle School | F Horn | April 20 - Sun Prairie | 9:05 AM | 9:45 AM - 10:00 AM | 104 |
Joseph S | Pulaski Community High School | Percussion | April 6 - Appleton | 1:30 PM | 1:45 PM - 2:00 PM | 305 |
Gracie S | Medford Area Middle School | Trumpet | April 13 - Eau Claire | 8:00 AM | 8:40 AM - 8:55 AM | 505 |
Morgan S | Riverview Middle School | Clarinet | April 6 - Appleton | 9:25 AM | 10:05 AM - 10:20 AM | 302 |
Nevaeh S | Cumberland Middle School | Soprano | April 13 - Eau Claire | 2:45 PM | 3:35 PM - 3:50 PM | 509 |
Aurora S | Nikolay Middle School | Tuba | April 20 - Sun Prairie | 10:20 AM | 11:10 AM - 11:25 AM | 105 |
Sumedha S | Sur Family School | Violin | April 6 - Appleton | 11:25 AM | 11:45 AM - 12:00 PM | 307 |
Noah S | Glacier Creek Middle School | Tenor Saxophone | April 20 - Sun Prairie | 2:25 PM | 2:35 PM - 2:50 PM | 101 |
Madison S | Rice Lake Middle School | Clarinet | April 13 - Eau Claire | 2:25 PM | 2:45 PM - 3:00 PM | 503 |
Luka S | Platteville Middle School | Violin | April 20 - Sun Prairie | 9:25 AM | 9:35 AM - 9:50 AM | 111 |
Luka S | Platteville Middle School | Oboe | April 20 - Sun Prairie | 10:40 AM | 10:50 AM - 11:05 AM | 103 |
Adeline S | Meyer Middle School | F Horn | April 13 - Eau Claire | 1:00 PM | 1:50 PM - 2:05 PM | 504 |
Teagan S | Saint Croix Central Middle School | Soprano | April 13 - Eau Claire | 8:40 AM | 8:50 AM - 9:05 AM | 510 |
Thomas S | New Richmond Middle School | Violin | April 13 - Eau Claire | 10:10 AM | 10:40 AM - 10:55 AM | 512 |
Aiden S | New Richmond Middle School | Alto | April 13 - Eau Claire | 9:25 AM | 10:05 AM - 10:20 AM | 509 |
Chaselee S | Thorp Middle School | Bass Clarinet | April 13 - Eau Claire | 2:05 PM | 2:25 PM - 2:40 PM | 502 |
Em S | Meyer Middle School | Alto | April 13 - Eau Claire | 11:10 AM | 11:20 AM - 11:35 AM | 510 |
Kathryn T | New Glarus Middle School | Soprano | April 20 - Sun Prairie | 2:05 PM | 2:45 PM - 3:00 PM | 108 |
Joel T | Perry Tipler Middle School | Viola | April 6 - Appleton | 10:10 AM | 10:50 AM - 11:05 AM | 307 |
David T | Cedar Grove-Belgium Middle School | Euphonium | April 6 - Appleton | 1:30 PM | 1:50 PM - 2:05 PM | 303 |
Rebekah T | Oostburg Christian Grade School | Trumpet | April 5 - Dousman | 5:35 PM | 6:15 PM - 6:30 PM | 603 |
Josiah T | New Richmond Middle School | Percussion | April 13 - Eau Claire | 2:30 PM | 3:15 PM - 3:30 PM | 506 |
Ashlyn T | Rib Lake Middle School | Soprano | April 12 - Wausau | 7:30 PM | 7:40 PM - 7:55 PM | 206 |
Kaylynn T | Luck Middle School | Flute | April 13 - Eau Claire | 11:35 AM | 11:45 AM - 12:00 PM | 502 |
Carsten T | Savanna Oaks Middle School | Tenor | April 20 - Sun Prairie | 10:20 AM | 10:50 AM - 11:05 AM | 109 |
Autumn T | Good Shepherd Lutheran School | Flute | April 20 - Sun Prairie | 11:25 AM | 11:45 AM - 12:00 PM | 103 |
Grant T | Muskego Lakes Middle School | Bass | April 13 - Kenosha | 9:15 AM | 9:45 AM - 10:00 AM | 703 |
Garrett T | Denmark Middle School | Trombone | April 6 - Appleton | 1:10 PM | 1:30 PM - 1:45 PM | 304 |
Linsey T | Oostburg Christian Grade School | F Horn | April 5 - Dousman | 4:50 PM | 5:10 PM - 5:25 PM | 604 |
Lauren T | Arbor Vitae-Woodruff Elementary School | F Horn | April 12 - Wausau | 4:30 PM | 5:10 PM - 5:25 PM | 204 |
Josephine T | Kromrey Middle School | Flute | April 20 - Sun Prairie | 9:25 AM | 9:45 AM - 10:00 AM | 103 |
Rachel T | Neenah Middle School | Viola | April 6 - Appleton | 1:55 PM | 2:25 PM - 2:40 PM | 307 |
Adi T | Northland Pines Middle School | Alto | April 12 - Wausau | 5:10 PM | 5:20 PM - 5:35 PM | 206 |
Athena T | DC Everest Junior High School | Clarinet | April 12 - Wausau | 6:30 PM | 7:00 PM - 7:15 PM | 201 |
Iris T | Wisconsin Hills Middle School | Viola | April 5 - Dousman | 8:15 PM | 8:25 PM - 8:40 PM | 609 |
Jesse T | Southern Door Middle School | Oboe | April 6 - Appleton | 10:40 AM | 10:50 AM - 11:05 AM | 301 |
Gregory T | Prescott Middle School | Trombone | April 13 - Eau Claire | 11:25 AM | 11:45 AM - 12:00 PM | 504 |
Lauren T | Meyer Middle School | Alto Saxophone | April 13 - Eau Claire | 11:35 AM | 11:45 AM - 12:00 PM | 501 |
Lauren T | Meyer Middle School | Soprano | April 13 - Eau Claire | 12:55 PM | 1:25 PM - 1:40 PM | 509 |
Wren T | Nikolay Middle School | Bass Clarinet | April 5 - Dousman | 7:10 PM | 7:40 PM - 7:55 PM | 602 |
Lillian T | New Richmond Middle School | Violin | April 13 - Eau Claire | 10:20 AM | 10:40 AM - 10:55 AM | 512 |
Sophia T | Kingsford Middle School | Euphonium | April 6 - Appleton | 11:35 AM | 11:55 AM - 12:10 PM | 303 |
Liam T | Hudson Middle School | Tenor | April 13 - Eau Claire | 3:05 PM | 3:25 PM - 3:40 PM | 511 |
Elias T | New Richmond Middle School | Bass | April 13 - Eau Claire | 4:30 PM | 4:40 PM - 4:55 PM | 511 |
Quinn T | Menomonie Middle School | Tenor | April 13 - Eau Claire | 11:25 AM | 12:05 PM - 12:20 PM | 511 |
Adelynn T | Sheboygan Falls Middle School | Alto | April 13 - Kenosha | 2:25 PM | 3:05 PM - 3:20 PM | 703 |
Kaylee T | Chetek-Weyerhaeuser Middle School | Soprano | April 13 - Eau Claire | 1:05 PM | 1:25 PM - 1:40 PM | 510 |
Addison U | DeLong Middle School | Clarinet | April 13 - Eau Claire | 10:20 AM | 10:50 AM - 11:05 AM | 503 |
Donovan U | New Glarus Middle School | Tenor | April 20 - Sun Prairie | 11:35 AM | 11:45 AM - 12:00 PM | 109 |
Chase U | Ellsworth Middle School | Percussion | April 13 - Eau Claire | 8:30 AM | 9:00 AM - 9:15 AM | 506 |
Braelynd U | New Glarus Middle School | Soprano | April 20 - Sun Prairie | 1:20 PM | 1:50 PM - 2:05 PM | 108 |
Alivia U | Lance Middle School | Euphonium | April 13 - Kenosha | 8:00 AM | 8:40 AM - 8:55 AM | 702 |
Susanna V | River Valley Middle School | Alto | April 20 - Sun Prairie | 2:25 PM | 3:05 PM - 3:20 PM | 107 |
Isaac V | Oregon Middle School | Clarinet | April 20 - Sun Prairie | 8:30 AM | 8:40 AM - 8:55 AM | 102 |
Brennan V | Mount Horeb Middle School | Cello | April 20 - Sun Prairie | 12:50 PM | 1:30 PM - 1:45 PM | 110 |
Carson V | DeLong Middle School | Tuba | April 13 - Eau Claire | 8:00 AM | 8:40 AM - 8:55 AM | 504 |
Charlie V | Glacier Creek Middle School | Tenor | April 20 - Sun Prairie | 8:30 AM | 8:40 AM - 8:55 AM | 109 |
Charlie V | Glacier Creek Middle School | F Horn | April 20 - Sun Prairie | 9:35 AM | 9:45 AM - 10:00 AM | 104 |
Kohlton V | DC Everest Junior High School | Trumpet | April 12 - Wausau | 5:25 PM | 6:05 PM - 6:20 PM | 203 |
Jonah V | Webb Middle School | Trumpet | April 20 - Sun Prairie | 11:25 AM | 11:45 AM - 12:00 PM | 104 |
Sophia V | West De Pere Middle School | Soprano | April 6 - Appleton | 10:40 AM | 10:50 AM - 11:05 AM | 306 |
Sophia V | Lancaster Middle School | Percussion | April 20 - Sun Prairie | 2:15 PM | 3:30 PM - 3:45 PM | 106 |
Sophia V | Lancaster Middle School | Soprano | April 20 - Sun Prairie | 2:50 PM | 3:40 PM - 3:55 PM | 109 |
Evy V | Mount Horeb Middle School | Cello | April 20 - Sun Prairie | 1:00 PM | 1:30 PM - 1:45 PM | 110 |
Charlotte V | Mount Horeb Middle School | Trumpet | April 20 - Sun Prairie | 3:00 PM | 3:40 PM - 3:55 PM | 104 |
Aditi V | Madison Country Day Middle School | Violin | April 20 - Sun Prairie | 10:55 AM | 11:45 AM - 12:00 PM | 111 |
ASHER V | Hayward Middle School | Tenor | April 13 - Eau Claire | 1:40 PM | 2:10 PM - 2:25 PM | 511 |
Sarvesh V | Shorewood Intermediate School | Violin | April 5 - Dousman | 5:55 PM | 6:15 PM - 6:30 PM | 608 |
Snehi V | Wisconsin Hills Middle School | Violin | April 5 - Dousman | 4:40 PM | 5:10 PM - 5:25 PM | 608 |
Finn V | Westfield Area Middle School | Tuba | April 6 - Appleton | 1:10 PM | 1:50 PM - 2:05 PM | 303 |
Heidi V | New Richmond Middle School | Alto | April 13 - Eau Claire | 8:30 AM | 8:50 AM - 9:05 AM | 508 |
Heidi V | New Richmond Middle School | Trumpet | April 13 - Eau Claire | 1:20 PM | 1:30 PM - 1:45 PM | 505 |
Christopher V | Poynette Middle School | Tenor | April 20 - Sun Prairie | 8:00 AM | 8:40 AM - 8:55 AM | 109 |
Annika V | Von Dollen Family School | Violin | April 20 - Sun Prairie | 2:25 PM | 2:35 PM - 2:50 PM | 111 |
Aiden W | John Muir Middle School | Cello | April 12 - Wausau | 7:30 PM | 7:40 PM - 7:55 PM | 207 |
Braelyn W | River Valley Middle School | Soprano | April 20 - Sun Prairie | 9:25 AM | 9:45 AM - 10:00 AM | 109 |
Elizabeth W | Mary Lou Mahone Middle School | Clarinet | April 13 - Kenosha | 9:25 AM | 9:35 AM - 9:50 AM | 701 |
Diana W | Oostburg Christian Grade School | Clarinet | April 5 - Dousman | 5:00 PM | 5:10 PM - 5:25 PM | 602 |
Alexander W | Onalaska Middle School | Alto Saxophone | April 12 - La Crosse | 4:40 PM | 5:10 PM - 5:25 PM | 401 |
Elena W | Williams Bay Junior High School | Soprano | April 5 - Dousman | 5:35 PM | 6:15 PM - 6:30 PM | 606 |
Sean W | Webb Middle School | Trombone | April 20 - Sun Prairie | 3:05 PM | 3:35 PM - 3:50 PM | 105 |
Calleigh W | Pulaski Community Middle School | Flute | April 6 - Appleton | 2:10 PM | 2:30 PM - 2:45 PM | 302 |
Jillian W | Marshall Middle School | Violin | April 20 - Sun Prairie | 1:00 PM | 1:50 PM - 2:05 PM | 111 |
Jazlyn W | Rice Lake Middle School | Trumpet | April 13 - Eau Claire | 9:35 AM | 9:45 AM - 10:00 AM | 505 |
Arthur W | Kromrey Middle School | Clarinet | April 6 - Appleton | 12:15 PM | 12:25 PM - 12:40 PM | 302 |
Henry W | Chippewa Falls Middle School | Tenor Saxophone | April 13 - Eau Claire | 1:00 PM | 1:40 PM - 1:55 PM | 501 |
Lillian W | Les Paul Middle School | String Bass | April 5 - Dousman | 5:00 PM | 5:20 PM - 5:35 PM | 609 |
Lillian W | Les Paul Middle School | Bassoon | April 5 - Dousman | 8:05 PM | 8:25 PM - 8:40 PM | 602 |
Yui W | Lee Family School | Violin | April 6 - Appleton | 11:05 AM | 11:45 AM - 12:00 PM | 307 |
Matthew W | Hudson Middle School | Soprano | April 13 - Eau Claire | 2:10 PM | 2:30 PM - 2:45 PM | 510 |
Lilian W | Hudson Middle School | Soprano | April 12 - La Crosse | 6:40 PM | 7:20 PM - 7:35 PM | 405 |
Gunner W | Boscobel Middle School | Trumpet | April 20 - Sun Prairie | 11:15 AM | 11:45 AM - 12:00 PM | 104 |
Gunner W | Boscobel Middle School | Bass | April 20 - Sun Prairie | 1:10 PM | 1:40 PM - 1:55 PM | 109 |
Ethan W | Jack Young Middle School | Tuba | April 5 - Dousman | 7:00 PM | 7:30 PM - 7:45 PM | 604 |
Julia W | Silver Lake Intermediate School | Flute | April 5 - Dousman | 7:00 PM | 7:40 PM - 7:55 PM | 602 |
Avery W | Platteville Middle School | Soprano | April 12 - La Crosse | 7:10 PM | 7:20 PM - 7:35 PM | 405 |
Isaac W | Crestview Academy | Trombone | April 13 - Eau Claire | 8:30 AM | 8:40 AM - 8:55 AM | 504 |
Konner W | Rice Lake Middle School | Alto Saxophone | April 13 - Eau Claire | 8:30 AM | 8:40 AM - 8:55 AM | 501 |
Lincoln W | Badger Ridge Middle School | Clarinet | April 20 - Sun Prairie | 10:20 AM | 10:50 AM - 11:05 AM | 102 |
Mariana W | Bruce Guadalupe Community School | Cello | April 13 - Kenosha | 1:20 PM | 1:30 PM - 1:45 PM | 704 |
Amelia W | Neenah Middle School | Percussion | April 6 - Appleton | 9:45 AM | 10:30 AM - 10:45 AM | 305 |
Henry W | Beaver Dam Middle School | Bassoon | April 20 - Sun Prairie | 1:00 PM | 1:40 PM - 1:55 PM | 101 |
Greta W | New Richmond Middle School | Soprano | April 13 - Eau Claire | 3:25 PM | 3:35 PM - 3:50 PM | 510 |
Samuel W | Northstar Middle School | Tenor Saxophone | April 13 - Eau Claire | 2:05 PM | 2:35 PM - 2:50 PM | 501 |
Noella W | Eau Claire South Middle School | Violin | April 13 - Eau Claire | 9:25 AM | 9:45 AM - 10:00 AM | 512 |
Laura W | Nikolay Middle School | Percussion | April 20 - Sun Prairie | 8:30 AM | 9:00 AM - 9:15 AM | 106 |
Easton W | Osceola Middle School | Clarinet | April 13 - Eau Claire | 3:20 PM | 3:50 PM - 4:05 PM | 503 |
Ani W | Ellsworth Middle School | Soprano | April 13 - Eau Claire | 9:55 AM | 10:05 AM - 10:20 AM | 509 |
Vivian W | John Long Middle School | Alto | April 13 - Kenosha | 8:55 AM | 9:45 AM - 10:00 AM | 703 |
Ella (""Francis"") W | Northstar Middle School | Trombone | April 13 - Eau Claire | 11:05 AM | 11:45 AM - 12:00 PM | 504 |
Jacob (""Jake"") W | Somerset Middle School | Tenor | April 13 - Eau Claire | 8:10 AM | 8:50 AM - 9:05 AM | 511 |
Lily W | Saint Croix Falls Middle School | Soprano | April 13 - Eau Claire | 8:00 AM | 8:50 AM - 9:05 AM | 510 |
Hazel W | Osceola Middle School | Soprano | April 13 - Eau Claire | 8:00 AM | 8:50 AM - 9:05 AM | 509 |
Casen W | Pulaski Community Middle School | Tuba | April 6 - Appleton | 9:05 AM | 9:45 AM - 10:00 AM | 303 |
Weston W | Menomonie Middle School | Bass | April 13 - Eau Claire | 10:20 AM | 11:00 AM - 11:15 AM | 511 |
Weston W | Menomonie Middle School | Bassoon | April 13 - Eau Claire | 1:30 PM | 1:40 PM - 1:55 PM | 502 |
Shenal W | Kromrey Middle School | Flute | April 12 - La Crosse | 7:30 PM | 7:40 PM - 7:55 PM | 401 |
Preston W | Platteville Middle School | Bass | April 12 - La Crosse | 6:05 PM | 6:25 PM - 6:40 PM | 404 |
Evelyn W | Menomonie Middle School | Trumpet | April 13 - Eau Claire | 11:15 AM | 11:45 AM - 12:00 PM | 505 |
Evelyn W | Menomonie Middle School | Alto | April 13 - Eau Claire | 1:10 PM | 1:50 PM - 2:05 PM | 507 |
Evelyn W | Oostburg Christian Grade School | F Horn | April 5 - Dousman | 5:00 PM | 5:10 PM - 5:25 PM | 604 |
Savannah W | Oostburg Christian Grade School | Flute | April 5 - Dousman | 5:35 PM | 6:15 PM - 6:30 PM | 602 |
Anna W | Amery Middle School | Percussion | April 13 - Eau Claire | 10:00 AM | 10:30 AM - 10:45 AM | 506 |
Landen W | Prescott Middle School | Trumpet | April 13 - Eau Claire | 10:30 AM | 10:50 AM - 11:05 AM | 505 |
Audrey W | Pulaski Community Middle School | Trumpet | April 6 - Appleton | 8:30 AM | 8:40 AM - 8:55 AM | 304 |
Sam W | New Richmond Middle School | Alto | April 13 - Eau Claire | 3:15 PM | 3:35 PM - 3:50 PM | 508 |
Noah W | Ellsworth Middle School | Bass | April 13 - Eau Claire | 10:30 AM | 11:00 AM - 11:15 AM | 511 |
Atticus W | Medford Area Middle School | Bass | April 12 - Wausau | 5:35 PM | 5:45 PM - 6:00 PM | 205 |
Mason W | Pulaski Community Middle School | Trumpet | April 6 - Appleton | 10:20 AM | 10:40 AM - 10:55 AM | 304 |
Fynn W | Park View Middle School | Tenor | April 5 - Dousman | 7:10 PM | 7:40 PM - 7:55 PM | 607 |
Olive W | Gibraltar Secondary School (Middle School) | F Horn | April 6 - Appleton | 10:30 AM | 10:50 AM - 11:05 AM | 303 |
Aislynn W | River Valley Middle School | Soprano | April 20 - Sun Prairie | 9:15 AM | 9:45 AM - 10:00 AM | 109 |
Maddox W | Oregon Middle School | Clarinet | April 20 - Sun Prairie | 9:25 AM | 9:45 AM - 10:00 AM | 102 |
Lisette W | Oregon Middle School | Soprano | April 20 - Sun Prairie | 9:15 AM | 9:35 AM - 9:50 AM | 108 |
William W | Platteville Middle School | Tenor | April 20 - Sun Prairie | 9:35 AM | 9:45 AM - 10:00 AM | 109 |
William W | Platteville Middle School | Tuba | April 20 - Sun Prairie | 12:35 PM | 1:15 PM - 1:30 PM | 105 |
Meta W | Pulaski Community Middle School | Tenor Saxophone | April 6 - Appleton | 11:35 AM | 11:45 AM - 12:00 PM | 301 |
Ava W | Mary Lou Mahone Middle School | Viola | April 13 - Kenosha | 11:15 AM | 11:35 AM - 11:50 AM | 704 |
Brynlee W | Platteville Middle School | Alto | April 12 - La Crosse | 5:55 PM | 6:25 PM - 6:40 PM | 404 |
Brynlee W | Platteville Middle School | Flute | April 12 - La Crosse | 7:10 PM | 7:40 PM - 7:55 PM | 401 |
Jericcho W | Cameron Middle School | Percussion | April 13 - Eau Claire | 2:45 PM | 3:15 PM - 3:30 PM | 506 |
Zander W | Rice Lake Middle School | Trombone | April 13 - Eau Claire | 2:15 PM | 2:45 PM - 3:00 PM | 504 |
Micah W | New Richmond Middle School | Tenor | April 13 - Eau Claire | 9:45 AM | 9:55 AM - 10:10 AM | 511 |
Micah W | New Richmond Middle School | Alto Saxophone | April 13 - Eau Claire | 1:30 PM | 1:40 PM - 1:55 PM | 501 |
Henry W | Mary Lou Mahone Middle School | Violin | April 13 - Kenosha | 11:45 AM | 11:55 AM - 12:10 PM | 705 |
Joseph W | Mary Lou Mahone Middle School | Viola | April 13 - Kenosha | 1:00 PM | 1:30 PM - 1:45 PM | 704 |
Anne Marie W | Mount Horeb Middle School | Flute | April 20 - Sun Prairie | 9:35 AM | 9:45 AM - 10:00 AM | 103 |
Anne Marie W | Mount Horeb Middle School | Alto | April 20 - Sun Prairie | 10:30 AM | 11:00 AM - 11:15 AM | 107 |
Shania X | DeLong Middle School | Violin | April 13 - Eau Claire | 10:30 AM | 10:40 AM - 10:55 AM | 512 |
Tobiah X | Riverview Middle School | Alto Saxophone | April 6 - Appleton | 11:15 AM | 11:45 AM - 12:00 PM | 301 |
Gracella Y | Northland Lutheran High School | Soprano | April 12 - Wausau | 5:00 PM | 5:20 PM - 5:35 PM | 206 |
Aydan Y | Horace Mann Middle School | Violin | April 12 - Wausau | 5:00 PM | 5:10 PM - 5:25 PM | 207 |
Ethan Y | Onalaska Middle School | Cello | April 12 - La Crosse | 5:55 PM | 6:05 PM - 6:20 PM | 406 |
Lorelei Y | Pulaski Community Middle School | Soprano | April 6 - Appleton | 8:30 AM | 8:40 AM - 8:55 AM | 306 |
Adelaide Y | Shorewood Intermediate School | Violin | April 13 - Kenosha | 11:25 AM | 11:55 AM - 12:10 PM | 705 |
Emily Y | DC Everest Junior High School | Trumpet | April 12 - Wausau | 5:55 PM | 6:05 PM - 6:20 PM | 203 |
Gavyn Z | Pulaski Community Middle School | Trombone | April 6 - Appleton | 9:15 AM | 9:45 AM - 10:00 AM | 304 |
Lucka Z | Menomonie Middle School | Alto | April 13 - Eau Claire | 11:25 AM | 11:55 AM - 12:10 PM | 507 |
Charles Z | Kickapoo Area Middle School | Euphonium | April 12 - La Crosse | 6:05 PM | 6:15 PM - 6:30 PM | 402 |
Eric Z | Leonardo da Vinci School for Gifted Learners | Violin | April 6 - Appleton | 11:35 AM | 11:45 AM - 12:00 PM | 307 |
Kenneth Z | Whitefish Bay Middle School | Violin | April 5 - Dousman | 7:00 PM | 7:40 PM - 7:55 PM | 608 |
Malina Z | Neenah Middle School | Violin | April 6 - Appleton | 2:40 PM | 3:30 PM - 3:45 PM | 307 |
Taylor Z | Leonardo da Vinci School for Gifted Learners | Violin | April 6 - Appleton | 11:15 AM | 11:45 AM - 12:00 PM | 307 |
Mikayla Z | Milwaukee Lutheran High School | Clarinet | April 13 - Kenosha | 11:15 AM | 11:35 AM - 11:50 AM | 701 |
Tova Z | DeLong Middle School | Flute | April 20 - Sun Prairie | 1:10 PM | 1:40 PM - 1:55 PM | 103 |
Jeriah Z | Holmen Middle School | Alto Saxophone | April 12 - La Crosse | 4:30 PM | 5:10 PM - 5:25 PM | 401 |
Trista Z | Hayward Middle School | Flute | April 13 - Eau Claire | 8:20 AM | 8:40 AM - 8:55 AM | 502 |
Lucus Z | Riverview Middle School | Trombone | April 13 - Eau Claire | 10:20 AM | 10:50 AM - 11:05 AM | 504 |
Mia Z | Chetek-Weyerhaeuser Middle School | Soprano | April 13 - Eau Claire | 12:55 PM | 1:25 PM - 1:40 PM | 510 |
Isaac Z | Eau Claire South Middle School | Percussion | April 13 - Eau Claire | 1:30 PM | 2:00 PM - 2:15 PM | 506 |